Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek milyen témájú blog...

Nektek milyen témájú blog tetszene?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet indítani, meg is van a történet, csak nem tudom, kinek tetszene, és kinek nem.

A lényeg, hogy valamilyen történetet írjatok, amit szívesen olvasnátok.

Köszi!



2015. ápr. 30. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább írd le azt a történetet, amit Te találtál ki!


A kérdésedre válaszolva, én valami igen egyedit olvasnék, amiben valami új lények szerepelnek, mármint, amiket az írója talált ki, nem olyan mint pl. a vérfarkas. Konkrétan, hogy milyen történetet olvasnék, az nincs meg. :)

2015. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az enyém egy love story lenne, pár olyan résszel, amik nem olyan mindennaposak. (pl: a főszereplcső csajt üldözi pár részen keresztül egy pedofil idióta) Meg hasonlók. :) De nem lesznek benne kitalált lények. Legalábbis egyelőre nem gondolkodom ebben. :)
2015. ápr. 30. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy igazi belevaló véres, brutális vámpíros történetet olvasnék már, mondjuk egy pasi szemszögéből. :D
2015. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt Írd le amit te találtál ki és amit te szeretsz.Mindenképpen legyen egyedi!
2015. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem írd nyugodtan a saját történetedet, de semmiképp ne a főszereplő lány szemszögéből! Írhatod külső személyként, a pasi szemszögéből esetleg ami nekem talán a legjobban tetszene valami mellék szereplő szemszögéből, de semmiképp ne a lányéból, mert az , már annyira elcsépelt és unalmas, ráadásul az ilyenekből Dunát lehetne már rekeszteni.


A másik amit még hozzászeretnék tenni, hogy legyen vicces, hogy legyen benne humor, legyenek poénok stb. Szerintem egy ilyen "átlagos" love story-t ez tud a legjobban feldobni. Nem kell túlzásba vinni, de amit raksz bele az tényleg ütős és minőségi poén legyen, még akkor is ha esetleg obszcén humorról van szó az is igényes legyen.


És mivel ez egy romantikus történet egy pici szenvedés biztos, hogy van benne, de ez maradjon is pici és nem erről szóljon az egész történet (első sorban ezért is jó, ha nem lány szemszögéből írod, mert ezt jobban el is tudod kerülni).


Egyébként a nagy része az igényes íráson, fogalmazáson, értelmes történet vezetésen és stíluson múlik.

2015. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Humort szeretnék beletenni, viszont nem csak a főszereplő csaj szemszögéből szeretnék írni. A fiúja szemszögéból, a szobatársa szemszögéből (kolesz)... stb. Igen, szenvedés is lesz benne, "szétosztva". Szerintem egész jól írok, és fogalmazok, habár apró hibákat én is vétek. :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 30. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Kissé sok volt a 'szeretnék' szó. Bocsi!
2015. ápr. 30. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elindult a blog linkeld ide,kérlek!
2015. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké. :)
2015. ápr. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!