Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha jogtalanul/bizonyíté...

Mi van ha jogtalanul/bizonyítékok hiányában vádolnak valakit zaklatással, és feljelentik? Azóta is fenyegetőznek!

Figyelt kérdés
Sajnos a srác nem tagadta le, pedig azt tanácsoltam neki, hiszen úgysem volt bizonyíték. Ezért olyan büntetést kapott, hogy egy évig el kell járnia ahhoz az őrült családhoz segédkezni amennyiben hívják, csakhogy ezt kihasználják, és ha kell ha nem állandóan lehívják szó szerint csicskáztatni! Rendszeresen fenyegetve van, hogy ha nem megy akkor tovább viszik az amúgy is jogtalan ügyet és újra feljelentik stb! Mit tehetne? Én azt tanácsoltam, hogy szedje össze az összes bizonyítékot ezekkel a fenyegetésekkel kapcsolatban és tagadja le, hogy ő bármikor is zaklatta volna őket, csakhogy az első tárgyaláson vagy min nem tudom mi volt az, nem tagadta le mert meg volt ijedve. Mit tehetne?
2015. máj. 3. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A srác felhívja a kerületi ügyvédet, szépen elmeséli ezt neki és majd az ügyvéd azt fogja mondani, hogy mivel úgysincs bizonyíték a srác ellen, nem fogják se börtönbe zárni de még csak pénzbírságot se fog érte kapni.

Ennyi esze azért lehetne a gyereknek is... hívjon fel egy ügyvédet. A szüleinek ez nem jutott eszébe???!?!?!?! Milyen családban él ez a gyerek, hogy így hagyják őt csicskáztatni?

2015. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!