Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a jövőbeli karrier?

Figyelt kérdés

Az NKE-RTK-ra szeretnèk menni gimnáziumi tanulmányaim után, ès ott a Közlekedés Rendészeti szakirányt szeretnèm felvenni.

kèrdèseim ezzel kapcsolatban:

Egyetem befejzése után munkába àllhatok-e?

Hány òrás munka napok vannak?

A hàrom èv egyetem után van-e mesterszak ès mi a neve?

Van esèlyem bekerūlni 4,6-4,8 közötti átlaggal, fizikumom megvan, heti nègyszer edzek ennek èrdekèben.

Milyen a szolgàlat?

Ès vègūl milyen a bèrezès?


Köszönöm előre is a vàlaszokat! :)



2015. máj. 3. 23:14
 1/2 anonim válasza:

1, Igen, amikor felvesznek az ORFK-val aláírsz egy szerződés, hogy amennyiben elvégzed az egyetemet 3 év alatt, akkor ő biztosítanak számodra szakirány szerinti tiszti beosztás.

2, Beosztástól függ! Váltás parancsnok 12-24 12-48-as váltásban dolgoznak, közlek.vizsgáló az hivatali munkarendben tehát hétfőtől péntekig 8 órában

3, MA képzés van de kinevezést követően minimum 2 éves szakmai tapasztalat kell hozzá, ha jól tudom rendőri vezető szak

4, van

5, Ki kell próbálni, elmondani nem lehet, tapasztalni kell.

6, Jelenleg egyetem után a próbaidős hadnagy kb 140k utánna beosztás függő. Egyetemen alap ösztöndíj 9800 és erre jön + az átlag után ( 3,5 fölött tizedenként 4-8000 Ft)


Remélem kielégítő voltam.

2015. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :)
2015. máj. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!