Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen karriert lehet befutni...

Milyen karriert lehet befutni egy NKE-en szerzett bűnügyi nyomozói diplomával?

Figyelt kérdés

Nem tudom hová tanuljak tovább, és most szóba jött ez is. Az elméleti résszel nem lenne gond, de fizikálisan gyenge vagyok.

Szóval, ha elvégzem ezt a szakot, akkor egy rendőrségen milyen pozícióból indulok?



2013. okt. 13. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fizikálisan gyenge vagy be sem kerülsz. Komoly alkalmassági vizsga van,aminek része a fizikai állapotfelmérés.

Tisztként kezd dolgozni aki ezt a szakot elvégzi.

2013. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy elméleti rész van meg fizikai, de ott van például többek között a pályaorientációs elbeszélgetés, amin nem hiszem, hogy túl lelkesnek találnák a "nem tudom hova tanuljak tovább és szóba jött'. Ide olyan emberek jelentkeznek akiknek ez minden vágya évek óta. Amúgy meg ha elvégzed, akkor tiszt leszel.
2013. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!