Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Német iskola? Fotósuli Németor...

Német iskola? Fotósuli Németországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy segítségeteket szeretném kérni!


Én érettségizek idén, és szeretném tovább tanulni, de mivel a barátom Németországban él, nem rég kapott munkát és ki szeretnék menni hozzá, de nagyon szeretnék szakmát tanulni fotógráfusként, itt az iskolát megtaláltam, de ha Németországban is van ilyen lehetőség fotó suli vagy valami ilyesmi, akkor rögtön ki is repülnék oda. Kérem valaki küldjön el nekem linket német iskolákról mert nem találom. És hallássérült vagyok így már szerintem nehezebb lesz bekerülni(vagy nem). Kérem, valaki segítsen.

Köszönöm szépen!

Üdv szép napot mindenkinek :)


2015. máj. 4. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

És németül beszélsz? Mert az nem árt.


Ezen kívül Németország tapasztalataim szerint elég nagy. Ha a barátod Münchenben él, nem sokra mész egy berlini iskolával. Szerintem kicsit pontosítsd a kérdést.

2015. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Emellett német nyelvet szeretnék tanulni. A barátom Dortmund közelében lakik.
2015. máj. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!