Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok, amikor már...

Mit csináltok, amikor már majdnem meghaltok az unalomtol? :oxx

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 21:26
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Ez az unatkozás-dolog egyrészt egyéni sajátosság (vannak, akik természetüktől fogva képtelenek rá), másrészt nevelés/önnevelés kérdése.

Én is olvasáspárti vagyok. Ezek szerint - ha a kérdés egyáltalán felmerült - még nem szeretsz annyira olvasni. Azt javaslom, próbálj először könnyebb könyveket, de ne szemetet, amik lekötnek, és nehezedre esik letenni őket. Az ízlésedet nem tudhatom, de sokan szoktak rá Harry Potterrel az olvasásra (az egyik lányom is). Én pihenésül még mindig képes vagyok ifjúsági irodalmat olvasni, és azokat szeretem a legjobban, ahol nem kell a könyv végére megmenteni a világot. Ransome (Fecskék és Fruskák) magyarul megjelent könyvei mind megvannak peldául. Amíg nem volt elég saját könyvem, könyvtárba jártam, bár most esz a fene, hogy egy csomó régen olvasott könyvet még antikváriumban sem tudok megszerezni...


(Utóirat. Néha unatkozni is szabad kicsit. A feleségemnek gyerekkorában öt percig sem volt szabad tétlenül ülnie, rögtön adtak neki valami feladatot. Nagyon utálta...)

2015. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat :) azthiszem elkezdek valami konyvet olvasni
2015. máj. 8. 23:44
 23/24 A Tengerész ***** válasza:
Még soha életemben nem unatkoztam. igaz, még csak 70 éves vagyok.
2015. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Moon_Walker ***** válasza:

Hangszer!

Tanulj valami hangszeren, akár önszorgalomból is!

Kikapcsol, feltölt.

2015. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!