Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnátok hogy 24 óra múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok hogy 24 óra múlva meghaltok, felkeresnétek azt akit igazán szerettek és bevallanátok neki?

Figyelt kérdés

Bárhol legyen is?


elgondolkoztam, hogy mennyire nem divat már szerelmet vallani szemtől szemben, pedig én biztos értékelném, ha valaki elém állítana. olyan kevés romantika van ebben a világban az emberek között,és ha az emberek ki mernék nyilvánítani az érzéseiket, már nem lenne ennyi magányos ember. A kérdés persze teoretikus, nem kellene a halált megvárni vele, csak egyszerűen lépni.


Ti képesek vagytok ilyesmire?

Vallottatok már random szerelmet?


2014. nov. 8. 17:02
1 2
 1/20 Citromka0418 válasza:
Persze!
2014. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Random sosem vallottam szerelmet, mert az nagyon bénán is elsülhet. Megfelelő körülmények kellenek ehhez szerintem. Viszont vallottam már szerelmet, és nekem is vallottak. Azóta is egy pár vagyunk, szóval nem kéne messzire mennem a halál előtti vallomáshoz :)
2014. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem, nem érnék rá ilyenekre, valószínűleg játszanék a gépen, nem akarnám, hogy ez az idő kárba vesszen.

Meg különben is, én meghalok, szóval inkább nem mondom meg neki, nehogy hiányozzak neki utána.

2014. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Én inkább egy kúrnék egyet egy jó cigány lánnyal majd bemennék a sulimba és az aula közepére szarnék egyet... csak mert poén :D
2014. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én másképp gondolkodok, biztos én vagyok a hülye, de akkor már semmi értelme sincs.

Ha így lenne akkor összejönnék egy gyönyörű lakásos luxusprostival, ennék innék amit csak tudnék aztán családommal töltaném a maradék időt.

2014. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem,ha már úgyis meghalok akkor oly mindegy.
2014. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
XD megkeserülöd
2014. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Felkeresném a volt középiskolás tanáraimat, és székletet kennék az étkezőasztalukra.
2014. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne, tudja. Nem keresném. Attól függetlenül, hogy nem kellettem neki, még szomorú lenne miatta. Jobb, ha nem is tudja.
2014. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor a halált felejtsük el:) meg a hülye kommenteket is! a kérdésre koncentráljatok, ne arra hogy mit csinálnátok halálotok előtt.
2014. nov. 8. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!