Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez, ha a...

Mit szólnátok ehhez, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

A barátnőméknek van egy kis lánya (3 éves)a párjától. A párjának van egy 10 éves fia. Általában havi egyszer náluk van a fia egy hosszú hétvégét. A hétvégén a barátnőm rosszul érezte magát (gyomor fájás) és reggelinél nem ült oda az asztalhoz enni,de a 3 főre megterített. Erre a párja beszólogatott neki,hogy mekkora paraszt,hogy itt van a fia és így viselkedik,hiába mondta,hogy fáj a gyomra és hányingere van.

Úgy volt,hogy a barátnőm szüleihez mennek grillezni,de oda se mentek mert közölte,hogy akkor ő is szarik a családjára. Délután mikor meg vitte haza a fiát,nagyon bunkón viselkedett vele. Közölte a barátnőmmel,hogy elege van belőle,melyikük költözik akkor el,ha választania kellene a fia között és közte akkor a fiát választaná,le is k....zta......). Nem is értem,hogy ez,hogy jött ide!

Ezt mind dühében mondta,mert egyébként szereti a barátnőmet csak Ő olyan ember,hogy ha ideges akkor mindent mond (szerintem fel sem fogja) és utána megbánja.

Az a baj ,hogy nem tudja türtőztetni magát.

A barátnőmet persze vérig sértette,de inkább az zavarta,hogy ezt mind a gyerekek előtt tette.

De ha Ő vissza szól akkor a párja még jobban rá tesz.

A kislány persze nagyon sírt!

Ti,hogy értetnétek meg vele,hogy nem kéne így viselkednie mások előtt,főleg a gyerekek előtt?

Este meg belátta a párja,hogy nagyon csúnyán beszélt.


2015. máj. 5. 15:00
 1/1 szántóvető ***** válasza:
egyoldalú kapcsolat,alá-fölé rendeltségi viszonnyal.én nem erőltetném tovább ha szidnának,valszeg kiábrándulnék.
2015. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!