Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom, hogy a szuloknek ehhez...

Tudom, hogy a szuloknek ehhez nem sok kozuk van, de mit szolnatok, ha a fiatok igy viselkedne? Milyen jovoje lehet egy ilyen novel?

Figyelt kérdés

33 eves, eddig 2x volt neki komoly kapcsolata. Mindig mondtuk neki, hogy keressen mar maganak egy komoly lanyt. Ez meg is tortent, bemutatott nekunk egy nagyon aranyos lanyt, 21 eves, baratsagos, es igencsak erett lanyt. Majd szakitottak honap utan, es kiderult, hogy azert, mert mellette megismerkedett egy 38 eves elvalt, 2 lanygyermekes novel.

Oszinten szolva azt szeretne mindenki a csaladbol, hogy boldog legyen, de ez kicsit szivel utotte a csaladot.

A fiunknak ilyen alkalmi munkai vannak, igaz, amikor szezon van nagyon jol keres(hetente 100 Eurot), viszont amikor nincs, akkor van, hogy hetekig semmi bevetel.


2014. okt. 26. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Vannak akik nen monogam tipusok. Ha csak a szexualis eletere "hanyag" masra nem(pl. Munka, tanulas, sajat kornyezete, modor) akkor nincs gaz. Vannak nofalok, batyam is az.
2014. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
33eves!!!
2014. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Azt írod szakítottak, mert a lány otthagyta. Akkor mégis miért gondolkozol azon, hogy milyen jövője lehet egy ilyen nővel?
2014. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

1. A kapcsolataiba nem szólhattok bele.

2. A 100 euro/hét mióta nagyon jó kereset? Tehát 1 évben akár 3-4-szer is kereshet 120ezer ft-ot? Bár ebbe sem szólhattok bele, de inkább egy normális munka keresésére biztassátok a kapcsolataiban való turkálás helyett.

2014. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Batyam meg 36 -.-
2014. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, a 21 eves lany otthagyta, amikor megtudta, hogy ezzel a 38 eves gyerekes nonek irogat az interneten, flortol vele...
2014. okt. 26. 14:25
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Ő tudja ki mellett tud boldog lenni. Ti a háttérből nem látjátok a számára lényeges dolgokat, csak a külvilág számára látható állapotokat.

Lehet hogy ő az a komoly nő aki mellett föl tudna nőni a fiad. Egy ilyen nő mellett rá is van kényszerítve. Ha nem lesz belőle semmi, akkor is nagyon sokat fog tanulni az eltöltött közös életükből amit egy későbbi életében kamatoztathat.

2014. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

" Majd szakitottak honap utan, es kiderult, hogy azert, mert mellette megismerkedett egy 38 eves elvalt, 2 lanygyermekes novel."

Nem a nő szakított vele, hanem a 33 éves fiúnak nem nőtt még be a feje lágya, így a fiú szakított. A munkája is instabil, a kapcsolatai is. Én nem szólnék bele, de igyekeznék instrukciókat adni neki. Alapvetően genetián alapul a mentalitás, ha nem jól irányítottam idáig a fejlődését, már nem igazán tudom korrigálni!

2014. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#3.


Az idősebb nőről szól a kérdés, aki miatt szakított a fiatallal.


Amúgy szerintem nem kell beleszólni az életébe, hiszen felnőtt férfi. Az pedig önmagában, hogy valaki elvált éy gyereke van nem jelent semmit, sőt, 30-asoknál az az 5 év korkülönbség sem. Ismerje meg a család és utána újragondoljátok. :)

2014. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egy ilyen not alapbol mar nem vehet felesegul, es az, hogy hazassagon kivul legyen gyereke, az nem elfogadhato!

Ugyanakkor o maga is meg gyerek!

2014. okt. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!