Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért okoz gondot...

Szerintetek miért okoz gondot egyeseknek Jézus zsidó származásának és vallásának elismerése?

Figyelt kérdés
Egy buli egy ismerős tagadta Jézus zsidó származását és vallását, de nem tudott semmilyen érvet felhozni, amivel alá tudta volna támasztani állítását.

2015. máj. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert más nem így vallja. Én sem. Én Jézust Pártusinak vallom, ami logikus és hihetően van bizonyítva, lásd Szántai Lajos elemzését Jézus és a Pártus birodalom előadása pl. De már csak azért sem hiszi el sok ember, mert miért higgyen a zsidó köpönyeg forgatóknak?!
2015. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség aki azt mondja h nem volt zsidó. A kereszténység az elején csak exzsidókból állt. Aki ilyet állít nincs tisztába a kereszténységgel sem, mert bár különböző vallás még is a zsidó vallás átalakítása megújítása lett a kereszténység.
2015. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%
Én úgy tudom, hogy a zsidók királya volt...
2015. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy sokáig úúgy tudták az emberek, hogy a Föld lapos, de kiderült hogy nem. Azért mert 2000 éve valakik mondtak vmit, azóta sokszor kiderült erről is, hogy fele sem úgy van.
2015. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ki igazán ismeri Jézust az tudja hogy zsidó volt.
2015. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Például azért, mert nem olvasták, nem ismerik a Bibliát. Sem azt a részét, amit a keresztények "Ószövetségnek" neveznek ( így nicsenek valódi ismereteik a zsidó vallásról ), sem azt a részét, amit "Újszövetségnek", ami Jézus életét és tanításait írja le ( és amibõl világos, hogy Jézus zsidó volt, amint azt egyébként egy 1982-ben a Vaticanban tertott püspöki konferencia egyértelmûen leszögezte - [link] ). Így aztán nem ismerik se ezt, se azt csak annyit "tudnak", hogy nem szeretik a zsidókat. Hogy miért, azt már nem tudják, illetve, amit arról "tudnak", az rendszerint szamárság.
2015. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Krisztus nem volt zsidó,hiszen Keresztelő Szent János megkeresztelte a Jordán-folyóban !

Nem kell minden homokos zsidó propagandát elhinni !

2015. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

zsidó ként zsidónak született,tehát zsidó volt.

lehetek én holland vagy amerikai állam polgár is.

ha oda kérek letelepedést és meg adják.

de mivel magyarnak születtem így valójában akkor is magyar

maradok.

2015. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!