Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit érhet körülbelül a...

Gogistar kérdése:

Mennyit érhet körülbelül a WoT-os accountom?

Figyelt kérdés

lezs2012 statja: [link]

ami megtalálható az accon:

3 db x tier (IS7,50B,E5,mind felszerelve), e100 kihúzva e75 garázsban, type 61 fullos, stb1-hez 30k xp szükséges(free xp nélkül).

prémek: T26E4 superp., churchill 3, type 62, tog II, Locust

11k free xp, 86 gold, 930k kredit.



2015. máj. 6. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
egy 20+ ezer biztos megvan, bár nem tudom ki az az ostoba aki accountot vesz, ahelyett hogy magának fejlesztené ki...
2015. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 berci0127 válasza:
Láttam már ilyen accountot 50 ezerért is, de szerintem a reális ára 30 ezer körül van! Ha lenne rajta valami prémium 8-as nehéz tank akkor 40-ezret is kérhetbél érte!
2015. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vida Sándor ***** válasza:
Ezért szarok a statisztikák. Kék játékosnak van jegyezve, közben meg mélypiros az illető.
2015. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Majdnem ilyen statom van kb 2x kevesebb játékszámmal prémium felh. és tankok nélkül, nem egy nagy cucc ez az acc. Habár tényleg megérhet annyit amennyit írtak az előttem lévők.
2015. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sándor ezt a mélyre menő következtetést honnan sikerült megszülni? Általában ezek az oldalak nem csak az utolsó pár csatát mutatják, sőt, az elmúlt időszakot is mérlegelik külön grafikonon.... Mégis honnan sikerült azt kihoznod a dolgokból, hogy mélypiros vagyok? Ott van az oldalon, ennél nagyobb ellentét a kommentedre nem is lehetne...
2015. máj. 9. 07:45
 6/6 anonim válasza:
Nem konnyu elqdni,ILLEGALIS!
2016. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!