Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foghuzás után öblögetem vizel...

Foghuzás után öblögetem vizel és kamillával is mondta az orvos hogy nem lehet de annyira vérzet hogy nemtudtam mitcsinálni 1 óráig vérzet ez baj lehet hogy öblögetem?!

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb elfertőződik. Mit számít az? Az orvos biztos hülye.
2015. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sebben keletkező vérdugóból indul ki a csontosodás. Ezt most szépen kimostad. Tampont nem nyomott rá? Ha erősen vérzett, akkor vissza kellett volna menni, esetleg szájsebészetre, mert valami sérülés lehet annak az oka.
2015. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nyomot rá tampont de annyira vérzet meg fájt is hogy nemtudtam mit kezdeni egyböl öblitettem nagy volt nagyon olyan a heje mintha két fogom huzták volna. 3 inekciot adot mert nem akart el zsibadni 2 inyembe 1et szajpadlásra és hiaba mondtam hogy még else zsibadt normalisan mert huzta is....-.-"

hat itt a fogorvos elég hülye mert szinte majd rámmászot annyira rángata alig akart ki jöni.... ki tépte szó szerint .

2015. máj. 6. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az orvos a hülye, hanem te is, mert engedted neki, hogy akkor húzza mikor nincs elzsibbadva!
2015. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze megnézzném azt mitcsinálnál ha péntekota fája fogad és egész hétvégen szenvedsz majd csak hétfö mész el és akkor is azt mondja hogy az csak fögkö miatt fáj és azt leszedi rá 10 perce mikor leszedi ki megy az érzéstelenitö és érzed ugyan ugy fáj és egyböl vissza mész betömi és utána ugyan ugy fáj másnap vissza kell menned kihuzatni mert megörulsz a fajdalomba és 3 inekciotol nem zsibad el a pofád.... és már alig várod h tullegyél rajta.. es nem nekem kellene tudni hanem az orvosnak . vagy milyen orvos az ilyen ha a betegtol kérdezi hogy mit kell tenni-e?!... ráadasul nem is probalta meg menteni a fogat egyböl huzta a tömés után még csak gyökerkezelést se.. pedig amég lehet menteni a menteni valót addig azt kellene + nem örült modjan ki tépni az ember fogát mert azt ha el vagy zsibadva hanem megérzed.! és lehet hülyézni :)
2015. máj. 7. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!