Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet lerázni a pióca...

Hogy lehet lerázni a pióca nőket? Utánoz mint a majom. Már unom.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Meséld el neki, hogy a családodban gyakori az elmebetegség, és a bátyád különben börtönben ül emberölésért, és hát a családban sajnos mindenki ilyen erőszakos természetű!
2010. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szegény elég gyengeelméjű..Ezt se fogná fel!!
2010. febr. 23. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

kérdés fiu vagy-e...de végülis m1.


mondd meg neki hogy rosszabb mindt a legjobb barátod pincsikutyája aki mindenhova követ.

ha ezt se fogja fel akkor tényleg nagyon gyér...:D

2010. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha hülye, arra nincs receptem! Dumáljn rá valakit, hogy szeresse el tőled!Legalább annyira, hopgy rólad lekopjon!
2010. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,de ez a nő azt hiszi neki mindig igaza van..Ráadásul olyanokat terjeszt rólam,ami egyáltalán nem igaz!!
2010. febr. 23. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt az infót már előbb is megoszthattad volna! Szóval lány vagy! Akkor más a helyzet! Valószínű, hogy irigy rád valamiért! Esetleg szeretné felkelteni a figyelmedet! Mesélj bővebben! Hány éves vagy? És a csaj aki majmol? Suliból ismeritek egymást?
2010. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok.:D ez akkoris beválik...:D
2010. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok,a csaj 24.Bármit csinálok csak utánoz,nem száll le rólam.Persze azt terjeszti rólam hogy én zaklatom,meg ellenem fordítja az embereket a hazugságaival.Van egy pasi aki kettőnk közül engem választott és gondolom az a célja,hogy szétmenjünk a párommal.De már nagyon unom...
2010. febr. 26. 06:51
 9/9 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális 13 év után 😃 de másnak hasznos lehet.


Ez a tipikus bullingolás. A leghatásosabb egy ilyen ellen, ha csapdát állítasz neki. Mivel mindig utánoz, az azt jelenti, hogy előtte jársz egy lépéssel. Túlságosan rád van állva, minden lépésed figyeli és azt keresi hogyan tud kitúrni.


Csinálj valami olyat, amit belehet állítani rossznak. Várd meg amíg leutánozza azt is és akkor állítsd be te rossznak, hogy tehetett ilyet, hogy lehet ennyire szemét stb. Te pedig gyorsan tűnj fel jóként. Erre ő már nem fog tudni mit lépni és talán leszáll rólad.


Írtad, hogy hülyem mint a segg. Ezt is a javadra fordíthatod. Sajnos ez ilyen zsidószemélyiség lehet. Budapesten ez gyakori a fiatalok és idősebbek között is.

2023. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!