Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szupergyorsaság filózása?

Szupergyorsaság filózása?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha lehetséges lenne a szupergyors futás/mozgás, az milyen lenne? Mint a Flash vagy Higanyszál a valóságban. Láttam videót erről de sok mindent kihagytak. Pld ha szupergyors akkor az izmai valószínüleg szuperek, azaz kikéne tudnia tépni is akár egy fát, vagy a legerősebb embert is lenyomni akár szkanderben. Vajon képes lenne az ilyen ember a lassított időre , azaz átkapcsol az agya valami nagyon gyorsba hogy a körülötte lévő dolgok lelassulnak?

2015. máj. 7. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az effajta gyorsaság valószínűleg csak a mi szemünkkel nézve tűnne annak, aki ilyen gyors az feltehetőleg ugyanúgy észlelné, mint ahogy mi a saját futási sebességünket, ha feltételezzük, hogy a sebességéhez az észelése is ugyanúgy gyorsul.
2015. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos, és akkor ha felgyorsulna egy lövedék sebességére, akkor olyan mintha bullet time lenne. De akkor is képes lenne ha nem mozdul vagy kisebb térben van?
2015. máj. 8. 16:23
 3/12 anonim válasza:

Az észlelése akkor is gyors, ha mozdulatlan. Ez érdekes, mert ha úgy nézzük csak nekünk gyors ugye, az ő szemszögéből nézve az idő lelassul, ahogy írtad a bullet time-ot is..

Miért függene ez a tér nagyságától? Ezt nem egészen értem..

2015. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha adnánk a 2 karjára egy szárny félét, akkor képes lenne rpeülni is mint egy madár, csapkodni olyan gyorsan a szárnyával, nem?
2015. máj. 9. 10:20
 5/12 anonim válasza:
Kellő energiával és sebességgel talán még szárny nélkül is elszállna :D
2015. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Martinbh válasza:
ja es futas kozben kiegne a szeme behanyna stb
2015. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ilyen képessége van nyilván az egész szervezete más, nem hiszem hogy kiégne a szeme és hányna. Én inkább azon gondolkodtam futás közben kapna-e levegőt a gyorsaság miatt?
2015. máj. 21. 15:42
 8/12 anonim válasza:
Gondolod, hogy olyan vákumtér alakulna ki körülötte, mint egy buborék, ami meggátolná, hogy a levegő eljusson a testéig? Ha így is történne, akkor búvárpalackot kéne használnia, így a levegőhöz jutás esetleges lehetetlensége nem volna akadály.
2015. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bizony.
2015. máj. 23. 17:09
 10/12 Martinbh válasza:
Ja elég gyökér dolog a fizika ebből a szempontból a Flash-t is lehet támadni
2015. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!