Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem el a francba...

Hogyan küldjem el a francba finoman azokat, akik telefonon mindig valami hülye hirdetéssel zaklatnak?

Figyelt kérdés

Lassan már mindennap csak azért cseng a vezetékesünk mert ránk akarnak sózni valamit... -.- Most pl omega-3 zsírsav tablettát akartak de porszívótól kezdve volt már minden..


Ti hogy csináljátok ?


Előre is köszi



#hirdetés #vezetékes telefon #telefonos hirdetés
2015. máj. 8. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"köszönöm megkeresését, de nem érdekel az ajánlata!


Pont minap hívott egy csaj a telenortól meg másik 2 valami biztosítóktól.


Az én időm drágább, hogy rájuk pazaroljam, így amint a lényegre tér, vagy tudom, hogy rám akar sózni valamit, akkor bunkón a szavába vágok és közlöm vele, hogy ne raboljuk egymás idejét. Persze, nem kell őket leugatni, meg elküldeni a 3,14csába, hisz csak a munkájukat végzik.

2015. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiatalos a hangom, múltkor megkérdezték vagyok-e már 18, rögtön rávágtam, hogy nem :D

Erre megkérdezte mikor van 18 év feletti itthon ( 9-18-ig dolgozik), azt mondtam 7-20-ig senki. Azóta nem csörgött semmi ilyen naív kereskedő :)

2015. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) Persze, tudom hogy ez a munkája, nem is szeretném őket "leugatni" csak finoman burkoltan közölni hogy nem érdekel hogy mit árul akkor se ha ma 50% kedvezmény van és a gép az én nevemet dobta ki...

Mások válaszát is várom :)

2015. máj. 9. 11:10
 4/6 anonim válasza:

Nàllam jol bevált duma

1, Elnézést en csak a takarító vagyok .......( erre leteszik mert a takarító val nem tudnak üzletet csinalni)

2, jaj rosszkor hívott éppen a férjemmel,nemi aktusban vagyunk most jött ki a börtönből mindjárt orgazmus lessz ne jókor hívott es leteszem


Ezt lehet fordítva mondani ha férfi veszi fel akkor is csak a lenyeg hogy férfi mondhatja hogy éppen dugunk az asszonnyal hívjon máskor aztan erre nem hívnak mert derogal es kínos a hívónak!

Amúgy ezt erdekes módon en elkezdtem es másnap hívott ugyan az amikor a fém vette fel es ugyan ezt mondta erre a kereskedő bocsánatot kert hogy jaj maguk mindig szexelnek amire a férjem mondta hogy semmi köze hozza most amúgy nem a nejemmel mert nincsen itthon na azóta nem hív e persze van hogy mas hív minket de ez a legjobb erre mindenki elszegyeli magat mert azét erre senki nem számít hogy ilyet nyíltan mondjon valaki főleg egy nő ilyet mondjon...ez bevált meg a takarító is jo az is lehet férfi tehát a lenyeg hogy nem hívnak ujra !

2015. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Titkos a számunk és nem jelenik meg a telefonkönyvben.
2017. ápr. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik ötletem az üzenetrögzítő.
2017. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!