Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a barátnőm nem...

Szerintetek ha a barátnőm nem jön el velem sehova, pl biciklizni se, az ő részéről már nem vagyunk annyira jóba?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki átment másik suliba, de jön látogatni meg mindig beszélek vele facebookon de ha megbeszéljük hogy pl szombaton elmegyünk biciklizni, aznap mindig lemondja és monf valami kifogást hogy miért. Nagyon ritkán, egyszer-kétszer kijön velem fagyizni de monst is lemondott és pár órával később amikor felhívtam hogy jön e akkor mondta hogy megy egy rendezvényre (márkó nap) és egy masik lánnyal találkozik , akivel én rosszba vagyok és megkérdezte hogy én is megyek e... Ez azt jelenti hogy az ő részéről ez már nem barátság?

14l



2015. máj. 9. 18:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!