Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni videózni....

El szeretnék kezdeni videózni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen témában. Engem sok minden foglalkoztat, sok mindenhez van ötletem. Ti milyen videót néznétek szivesebben : könyves, sminkes vagy más?

2015. máj. 10. 17:35
 1/4 Nina55 válasza:
Szia, az nagyon fontos, hogy jó minőségbe csináld, legyen fény, ne legyen sok öööö, meg izé, szóval minden téren igényes legyen. Különben ugyis bele fognak kötni a kommentelők valamibe. Ezt jó tanácsként írtam le. De csinálhatsz olyat is hogy sminkes, is egy kis vlog, könyves stb. Szóval nem muszáj 1 témánál leragadni, hanem akár többe is gondolkozhatsz. És akkor mindenki megtalálja a számára érdekes témát. Ha a leírtakat betartod, nagyon jó és híres videós lehet belőled. Remélem tudtam segíteni.
2015. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszával. Ha van egy jó vágó programod, akkor könnyen kivághatod az ,,izé"-ket meg az ,,ööö"-ket. Valamint simán csinálhatsz könyvekről videót, az engem érdekelne. A vlog is elég jó, és akkár challange -ket is csinálhatsz. (azt hiszem így kell írni)
2015. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon hasznos volt! :D
2015. máj. 12. 07:18
 4/4 gyorgyoti23 válasza:
És mi lessz a csatorna neve vagy mi a neve?☺
2015. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!