Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked mi a hobbid? Bérházban...

Neked mi a hobbid? Bérházban lakunk megcsinálom a szokásos napi női munkát de ha ez kész megöl az unalom ha ez igy megy tovább mig nem lesz gyerek ez igy nem lesz jó.

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasás *-*

Egyébként egy kis barkácsolást, vagy kreatívkodást ajánlanék :) Esetleg kertészkedés? ;)

2015. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem rengeteg hobbim van. Ajánlani tudok párat: járj el edzeni, vagy akár otthon is tornázhatsz videókra, vagy mondjuk társas órákra is mehetsz, ahol barátokat is szerzel. Tanulj valamilyen új nyelvet, vannak internetes programok, amikkel az alapok nagyon könnyen elsajátíthatók. Olvass, nézz filmet, vagy sorozatot (nem telenovellákra gondolok), próbálj ki új recepteket. Találkozz barátnőkkel, beszélgessetek... Foglalkozz néha magaddal- pl csinálj hajadra pakolást, arcodra maszkot, csináld.meg a körmeid, relaxálj. Esetleg ha szeretnél tarts kutyát, nagyon sok tennivaló van körülötte, amit élveznél-séta, játék, tanítgatás. Ha van hozzá tehetséged, akkor:ruhaátalakítás -régi ruháidat kreatív ötletekkel megújíthatod, ugyanúgy a lakást is díszítheted saját készítésű díszekkel, dekorációval. Ha kertes házban laktok, akkor pont itt az idő, hogy feldobd, ültethetsz virágokat, kertészkedhetsz. Igazából én sosem unatkozom, mindig van mit csinálni, nem tudom mennyire érdekelnek téged ezek a dolgok amiket leírtam. Pároddal programok lehetnek: étterem, vagy közös főzőcskézés, sütés, közös fürdőzés utána masszázs, társasjátékozás, mozi, kirándulás, közös shopping, beszélgetés, bál, disco, borozgatás, biciklitúra, wellnesezés, szauna, séta...
2015. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

"napi _NŐI_ munkát"


Gratulálok. Hányadik századból tetszett jönni, a tizennyolcadikból?


Tanulásra gondoltál már? Hadd tippeljek: nem.

Ugye?

2015. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
46%
Amikor unatkozik a barátnőm, mindig megemlítem neki, hogy elvégezhetné a "napi női munkáját", erre ő mindig azt válaszolja, hogy ne pazaroljunk, mert ha mindig lenyeli, abból soha nem lesz gyerek. Mit csinálok rosszul? Help!
2015. máj. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól esik flegmáskodni kedves 3 as
2015. máj. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!