Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óriás szárnyashangyák ellepték...

Óriás szárnyashangyák ellepték a szobám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most mennék aludni, de csak úgy hirtelen ellepték a szobám a repülő hangyák.. (kb 3-7mm talán) Honnan jöhettek? Az ablakom (elég kicsi) már egy hete nyitva van, meg tavaly is mikor jó idő volt mindig nyitva volt, egyszer sem történt ilyesmi.. Most meg nem merem lekapcsolni a szoba végében lévő éjjelilámpát, mert félek, hogy nem hagynak majd aludni (vonnza a fény, teljessen ellepték a lámpát) És ha csak egy is az arcomra mászik, én sikítok -.-

Valamire jöhetnek, vagy csak a fényre?

Rovarirtót nem találom, meg már amúgy sem tudnám használni mivel kicsi a szobám meg az ablak is, megfulladnék... Valami tipp?


2015. máj. 13. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogháló a megoldás, rakjatok fel majd egyet az ablakodra és nem lesznek ilyen gondjaid . Jobbat most így hirtelenjében javasolni nem tudok neked :):)
2015. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekünk a falból jönnek elő, vagyis a padló és a fal széle között megtalálják az utat maguknak.

Én már kibékültem velük, majd elmennek :D

2015. máj. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha nem repülnének nem lenne velük gondom, de szerencsére reggelre már eltűntek.. nem tudom hova, de alig látok egy-kettőt.. (mondjuk éjszaka az egyik megtámadott, mert elővettem a telefonom.. ééés majdnem sikítottam) de befújom a szobám, estére meg bízom benne kimegy a szag.. :/

Van szúnyoghálom, nem tudom, hogy jöttek be.. de a fal nálunk is nagyon szétesőben, onnan is ugyan úgy bejöhettek.. kiráz a hideg tőlük..

Köszi :)

2015. máj. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!