Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanulmányok szüneteltetése...

A tanulmányok szüneteltetése jó ötlet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hamarosan le fogok érettségizni, de annyira elegem van már az állandó fáradságból, ami a tanulással jár. A tanévzáróig gyakran kevés időm volt, ezért kénytelen voltam az éjszaka tanulni, ami elég rossz volt. Aztán most azon gondolkozom, tartok egy év szünetet, mert szeretném kipihenni magam. (Amúgy technikumon folytatnám a tanulást, nem pedig egyetemen.)Egyébként is a nyáron egy csomó dolgom lesz és tél felé ki a család ki akarja cserélni több kályhát a házban. És így, tanulás mellett ebben segíteni azért elég borzasztó érzés. Tapasztalatból tudom. Anyukám meg mások azt mondják, ne tartsak szünetet. Néhányan arra hivatkoznak, hogy nem folytatnám a tanulmányaimat.

Szerintetek ez előfordulhat? Ha igen, mekkora az esély rá?

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett...



2015. máj. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
És mit szándékozol abban az évben csinálni amig szünetet tartasz? Gondoltál arra, hogy pénzt keress vagy élvezed a mamahotelt? Én azt javasolnám, hogy ne tarts szünetet, mert miután befejezted a tanulmányaidat lehetséges, hogy nem találsz rögtön munkát.
2015. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad van. Le is tettem erről.
2015. jún. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!