Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden pénteken és szombaton...

Minden pénteken és szombaton iszok és cigizek, hogy szokjak le erről?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még suliba járok. Nem fogadtak be egy baráti körbe sem az új sulimba (idén új iskolába kerültem), így hát már nem is tudom hogy, de néhány hónapja elkezdtem minden hétvégén inni. Ez úgy van, hogy mindig pénteken suliból hazajövet bevásárlok, alkoholt és cigarettát is veszem. Ezek után ahogy este lesz, jól berugok, és cigizek is (amúgy nem szoktam máskor dohányozni, csak kizárólag mikor már megrészegedtem). Természetesen tudom hogy ez így nem jó, és kezdek alkoholista lenni, de ez a dolog már oda fajult hogy nem tudom pia nélkül átvészelni a hétvégéket. Egyszerűen kell. És ha iszom, akkor tuti hogy cigizek is. Próbáltam már hogy egyszerűen megállt parancsoltam magamnak, és nem vettem semmit, de akkor oda fajult a helyzet, hogy itthonról loptam a szüleim italkészletéből (amit ajándékba kaptak, például, de ők soha nem isznak belőle). Ti mit tanácsoltok? Mit tegyek ? Úgy érzem hogy egy idióta függő vált belőlem. (mielőtt bárki megjegyzést tesz, tényleg suli közben soha nem iszom, és nem is dohányzom, egyszerűen hétvégén jön rám, amikor mindenki bulizik, én pedig magányosan kuporgok itthon, mert nem fogadott be senki) Köszönöm előre is a hasznos válaszokat :(

2015. máj. 15. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Igyál hétközben, hátha nem fog kelleni hétvégére.
2015. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!