Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 ütemű benzin motornál, az...

2 ütemű benzin motornál, az első használatnál tényleg célszerű egy tank benzint üres járatban elhasználni?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy jobb ha mikor egy új benzines motort akarok indítani akkor egy tank benzint áldozzak fel és had menjen magától címszóval hagyjam működni bármiféle használatot kihagyva. Ez tényleg fontos a motornak? Első ilyen gépemet szeretném megvásárolni és jobb ha ilyenekről tudok.

2015. máj. 17. 10:27
 1/5 veterán vas ***** válasza:

Egyértelmű, hogy "0"kilométeres motort nem fogom egyből 100%-on forgatni, hanem óvatosabban kezdek.

Na de órákon át pöfögtetni alapjáraton, az egy marhaság.(pláne kétütemű esetében)

Lehet hogy tájékozatlan vagyok, de ilyet lökött tanácsot még nem hallottam. :(

2015. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ezt az eladó mondta, illetve olyan aki sűrűn állít be láncfűrészt. Tény hogy én se akartam rögtön vele hektárokat levágni, de egyenlőre a témában majdnem mindenki okosabb nálam, és amíg nem akarják hogy szétszedjem addig igyekszem hallgatni rájuk
2015. máj. 17. 10:57
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Gratulálok a kérdés egzakt megfogalmazásához!

2ütemű benzin motort írtál, ami az én olvasatomban

"2 vagy 3 kerekű motorkerékpár hajtására szolgáló Ottó rendszerű robbanómotoros erőforrás"-t jelent. :)

Talán ha beleírod a kérdésbe hogy láncfűrész....

Bár ott sem valószínű, hogy egy tanknyi benzint kell alapjáraton elfüstölni.

Különben kérdezd meg Freddy Kruegert...... :)

2015. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Kíméletes munkával kell bejáratni. Gyakrabban kell szünetet tartani, leállítani. Nem nagy fában percekig teljes gázon üzemeltetni...
2015. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...úgyértem, nem szabad nagy fában teljes gázon üzemeltetni.
2015. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!