Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lehet valamire is...

Kisvuk29 kérdése:

Melyik autó lehet valamire is való első autónak?

Figyelt kérdés

Ugyan most az első megmérettetés a jogsi lesz, de persze ahogy az lenni szokott átfutott az agyamon az autó gondolata is

Persze olcsón ahogy itthon lenne szokott...

Nekem ezek jutottak eszembe:

-Suzuki Swift

Kicsi egyszerű és olcsó nomeg van egy a családban pontosabban ezen tanultam meg vezetni :D

És a 4 literes fogyasztás (mértük tele tankkal) igen jó

-Lada 2107

Sedan ladákból ez a legjobb összesítva mert kívülről is tetszik de már belülről se gáz (nem tudom akármilyen retro az 1200-es a fejtámla nekem bejön :D )

-Lada Samara

Nem sok jót hallottam róla de 150-ért már lehet kapni idős tulajtól való megkímélt télen nem használt kevés kilóméteres merkúrtól valót kapni és szerintem a 3 ajtós nem is rossz

-BMW 316/318

No nem compact nem arcoskodni kéne

Csak az ikerlámpás E30-ak nagyon tetszenek :D

Ha a motor stabilan és megbízhatóan működik és nem eszi a rozsda már neki lehet esni és jó kis autó ha valaki szereti a veteránokat

-Mazda 323

Szerintem a 3 ajtósak és az 5 ajtós f modellek is jó gépek voltak

-Nissan Sentra

Ritka itthon de amikor láttam egyet Hahu-n egyből megtetszett :D


Ilyenekre gondoltam

Ez nem vásárlási szándék csak érdekel hogy szerintetek melyik milyen mint első autó ja és hogy tudtok-e jobbat :)

Főleg benzineseket néztem mert valahogy azt pártolom



2015. febr. 6. 21:15
1 2 3
 1/21 Gőgö$_Gúnár válasza:

A felsoroltak mind elég jók.

Nekem fix,hogy kocka ezerötösöm lesz.

A Samarák viszont elég jók ,de nagyon rohad.

2015. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nos igen

Én láttam párszor a faluban (mikor arra járok) a fák alatt egy E30 316ot na ha az eladó lenne nem kéne se suzuki se lada :D

2015. febr. 6. 21:54
 3/21 Gőgö$_Gúnár válasza:
Akkor viszont bömösből inkább dieselt; 324,vagy 524-est ajánlanák. majdnem elmegy annyival mint egy 5-6 literrel elmegy, van vele személyes tapasztalatom is, egy ismerős már a sokadikat kínozza.:D
2015. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
na és mennyi rá a keret? mert 500 alatt bmw felejtős. a lada és suzi miatt gondolom nem sok rá a lóvé. 300-500 között suzi vagy mazda. a lada egy ócskavas ennyiért a bmw szintén.
2015. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül szerintem mind jó lenne, de én inkább a BMW-re tenném a voksom. Amit viszont egyből kilőnék magamnak az a Suzuki. A 4 literes fogyasztás gondolom pályán jött ki folyamatos tempóval. Sokáig kellett sajnos vezetnem egy 3 hengeres kis papírhulladékot ami 9-10 litert szó nélkül bezabált és állandóan voltak vele problémák plusz a fogyasztás mellett ráadásul nem is ment! Szerencsére már nincs meg!
2015. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem pályán, itt nógrádban 21-22-23-as utakon még városban is

Lehet mi vagyunk szerencsések (meg apa jól vezet :D ) de 12 éve velünk van a suzuki és ha terepre megyünk vele (ha nincs nagy sár ezzel nézünk ki hogy merre vannak a jószágok akkor hat litert eszik

Új kora óta a miénk és én nem tudnám lenézni

Keret mondtam nincs

Csak úgy érdekel előbb legyen meg a jogsi aztán kiderül mit hoz a jövő :)

2015. febr. 6. 22:32
 7/21 anonim válasza:
0%
Csak is DIESELT szabad venni.A benzint el kell felejteni..nem is tudom,hogy az minek is van a Földön....
2015. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az új mindig jobb! Ha nincs keret akkor egyértelmű hogy az új autó a legjobb választás. :D Például Fiesta, Corsa, Polo.

Én odáig nem szívesen adnám le az igényeimet hogy Suzuki Swiftet vegyek. Gyűjtöttem több pénzt és vettem egy Clio-t. Szerintem megéri az árát mert modern a kinézete, kényelmes, a felszereltsége is jó, keveset fogyaszt és megbízható. Egy bűne van amiért olcsó, hogy francia...

2015. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Gőgö$_Gúnár válasza:

4# ócskavas az eszed tokja.

arról nem mi tehetünk h egy sznob kis gané vagy.

2015. febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
te melyik résznél akadtál el cukorfalat? a lada egy elavult szerkezet, bmw-t meg annyiért nem érdemes venni, amennyiből egy suzuki vagy lada kijön, mert a vételárat mégegyszer ráköltheti.
2015. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!