Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányoknak szóló kérdés!...

Ballog kérdése:

Lányoknak szóló kérdés! Nektek bejön-e az ilyen fiú? 13/F

Figyelt kérdés

Rólam:

Belső: Szeretek zenét hallgatni, nagy humor, Romantikus/Bókolós vaok, jó suliba járok, nagyon barátságos, akármi történik én NEM sírok SOHA :D

Kedvenc zenestílusom a rap és a techno. Bulizós


Külső: 53 kg, 177 cm ( colos :3), a volt barátnőim szerint cuki, szemüveges, Öltözékem főbb dolgai: DC sapka, napszemcsi :)

Aki szeretne képet írjon ;)



2015. máj. 17. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

"jó suliba járok"

Ez kit érdekel???


"akármi történik én NEM sírok SOHA"

Olyan nincs,hogy valaki nesírjon.Még ha srác vagy akkor is.Amúgy meg már sírtál mikor megszülettél.

De a leírasodból látni h még kiskölyök vagy,azt ajánlom hogy egy kicsit várj még a csajozással.

2015. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Küldheted a képet,írok véleményt ha akarod.

15/L

2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Roadkill ***** válasza:
Bocs hogy közbeszólok(fiú vagyok).De soha nem sirsz anyádék temetésén hmm akkor menyire lennél kemyény ha.Na meg jó suliba jársz oszt én rosszba akkor mi van.NE EZZEl CSAJOZ.Világos nőj már fel.
2015. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látszik az értelem a mondataidba...túl kicsi vagy még, ne foglalkozz ilyennel :)
2015. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
küldhetnél egy képet.. :3
2015. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!