Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiknak szóló kérdés:Tegyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak szóló kérdés:Tegyük fel neten akarsz ismerkedni. Van egy csaj aki bejön. Mit írnál neki levélbe?

Figyelt kérdés
Köszönöm nem kérek a "ha már neten akarsz csajozni régen rossz" dumából,normális válaszokat kérnék.Nyilván a levél legyen olyan szöveg ami felkelti a csaj érdeklődését.Van vmi bevált szöveged?
2011. jún. 4. 22:07
1 2
 1/11 StephanieXx ***** válasza:

" Szia, Rád is szoktak írni, idegenek, hogy találkozzatok valahol ?"

" Ha valamilyen csoda folytán nem történt volna még meg, én élnék a lehetőséggel "

Én ezt írnám :)

2011. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és ismerkedtem már neten. semmiképpen ne írjál sablonszöveget vagy valami átlátszó dolgot. ha írt magáról valami értelmeset az adatlapján, akkor mindenképp azzal kapcsolatban írj szerintem, hogy lássa, hogy nem csak random küldözgeted a leveleket.

legyél természetes.

2011. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
(hisz nem az életed múlik rajta, max nem ír vissza, akkor meg ez van)
2011. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én sem tudom mi a gyakorlat netes társkeresés témában, de nem ragoznám túl pl.:leírnám ki vagyok, mi tetszett meg a lányban és persze azt, hogy "szeretnélek megismerni" kb. ilyesmit
2011. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 - ez kevés

2 - kérdező komolytalan vagy

3 - "valami bevált szöveged"???

2011. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én már írtam egy párat szinte minden féléből.

Küldtem sablon szöveget:"Szia szeretnélek megismerni.."

Ha valakire hasonlít akkor azt megemlítem,volt olyan hogy "bunkó" voltam persze nem szép köntösbe öltöztetve ezt egyből törölték.A sablon szöveget eddig nem töröltek egyet sem a többinél pedig eddig egyszer válaszoltak elutasítással.

Tehát a lényeg hogy felkeltsd az érdeklődését de mind tudjuk hogy nem ez fog dönteni.

2011. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagyis:"volt olyan hogy "bunkó" voltam persze szép köntösbe öltöztetve ezt egyből törölték"


előző voltam

2011. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy idöbe próbálkoztam neten ismerkedni és mindig arra törekedtem, hogy ne 2 sort irjak, kitérjek olyan dolgokra is amik az illetövel kapcsolatosak és természetesen igyekeztem odafigyelni, hogy egy normális levélforma legyen a végén.

Halott ötlet, egyetlen választ kaptam.


Az ilyen jellegü levelekre, hogy "szya ciccah naon szexyke vagy istenö vagy irj mert meg akarlak ismizni....." tömegével jöttek a válaszok, hogy "de ari vagy, köccciikkeeeh...." ráadásul olyan Nöktöl is akikröl az elsö körben egy intelligens magára valamit adó ember rajzolódot ki.


Amúgy a való életben sem megnyerö az udvariasság a 25 év alatti Nöknél. Szomorú tapasztalat, de ez van.

2011. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lett már netről barátnőm, de mondjuk nem járásnak indult a dolog, de ez lett belőle. Valami ilyesmit írnék neki:

"Olyan szép vagy, hogy belédhalok! Megmentenéd az életem?:)"

2011. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont ezaz,hogy nem utasíthat vissza.Hogy mértnem?Csak.A kérdés az volt,van-e olyan bevált szöveged ami felkeltette már csaj figyelmét??Minden más mellékes,köszönöm.Tuti szövegekre lennék kíváncsi.
2011. jún. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!