Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség animések! Animét...

Kockalany4 kérdése:

Segítség animések! Animét keresek, tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek amiben farkasok vannak, (a wolfs raint láttam) és romantikus történet.

VAAGY..

Olyan animét mint az InuYasha, azaz ilyen természetfeletti romantikus.

Vaaagy...

Olyat amibe csúnyán is beszélnek, káromkodnak, de az is romantikus.

Nagyon örülnék ha valaki tudna nekem legalább az egyikben segíteni. A válaszokat úgy szeretném hogy röviden leírnátok hogy miről szól az anime amit javasoltok. A válaszokat előre köszönöm!!! ♥♥



2015. máj. 18. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A Death note-ot láttad?

Arról szól, h a halálistenek leejtenek egy füzetet, amibe ha egy ember beleír egy nevet, annak a névnek a tulajdonosa meghal. Persze nem mindegyik ember akinek ez a meve, hanem akire gondolt az író. Ez a lista egy fiú kezébe kerül, aki elkezd a segítségével bűnözőket írtani. A japán rendőrség meg keresi.

Elég sok szála van az akciónak, szóval ha érdekel itt utánanézhetsz:

[link]

2015. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát igazából olyanra gondoltam amiben van szerelmi szál is. De azért nagyon köszönöm hogy időt szántál rám! :)
2015. máj. 19. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A Death Note-ban van szerelmi szál.


Amúgy meg:

Spice and Wolf

Igazából nem tudom miről szól, de a két főszereplő egy kereskedő pasi és egy farkasszellem lány.


Chuunibyou demo Koi ga Shitai

Ez nem annyira természetfeletti, csak a főszereplő lány egy ilyen aranyos kis (létező) betegségben szenved, amitől egy mmorpg-hez hasonló világba képzeli magát:D Kiemelendő története nem nagyon van, inkább a poénokra koncentrál.


Gosick

Ő sem annyira természetfeletti, csak a főszereplő lány okossága van fantasynak mondható elemmel magyarázva. A két világháború között játszódik, amikor is a fent említett nagyon okos lány és kevésbé okos barátja (srác, akivel később összejön) olyan bonyolult rejtélyeket old meg, hogy csak nézel.


Fullmetal Alchemist Brotherhood

Határozottan természetfeletti, kevésbé határozottan romantikus. Igazából egy shounen fight anime, annyit leszámítva, hogy nem millió független történetszálból áll, hanem egy nagyból, ami viszont üt. Ha elkezded nézni rögtön rájössz, hogy kivel fog összejönni a főfőfőszereplő (vagyis nem rögtön, mert a 2. részben jelenik meg először), de ez csak a végén, és mivel shounenről beszélünk, ne várj csókjelenetet.


Kamisama Hajimemashita

A főszereplő lányt kiteszik otthonról az adóssága miatt, és ezek után, amikor a parkban csövezik, homlokon csókolja egy idegen pasas, akiről később kiderül, hogy egy (ex)szentélyisten, és a cuppanással az ő isteni mivolta is Nanamira száll. Így Nanami beköltözik a szentélybe, és a nyakába kap egy folyton morgó familiárist is, aki nem mellesleg egy bishi rókaszellem.


Kaze no Stigma

Már nem nagyon emlékszem, hogy mi volt a lényege, de a főszereplő srác életére törő hapit próbálják megállítani (asszem). Mindegy, olvasd el az ismertetőjét AA-n: [link]


Noragami

Egyik kedvenc animém. Vegyünk egy feketés hajú, gyönyörű kékszemű, melegítőgatyás feltörekvő hadistent, aki a jelenkorban nem igazán tud másmilyen kívánságokat teljesíteni, mint fürdőszobák kitakarítása, elveszett macskák megtalálása. Épp az utóbbit űzi, amikor is találkozik másik főszereplőnkkel, Hiyorival, aki már az első epizódban elütteti magát egy busszal, hogy megmentse fent említettem különc istenünket a palacsintává válástól. Ennek következtében Hiyori félkísértetté válik - teljesen váratlan időpontokban "ejti el" a testét, amiből a külvilág csak annyit érzékel, hogy ő, teszem azt, menet közben összeesett és elaludt. Emiatt akaszkodik rá Yatora, mondván, hogy ha isten vagy, igenis helyre tudod hozni a problémámat. A történet további részében új taggal bővül a csapat, egy tiszta lélekkel, Yukinével, aki Yato Szent Kincse (alias fegyvere) lesz. Ennyire nem egyszerű a dolog. Az emberek bűnös lények - és Yukine akárhányszor is esik kísértésbe (lop, mocskos dolgokon gondolkodik, stb) annak Yato issza meg a levét, fertőzést kap, ami lassan felemészti a testét. (Azt hiszem eleget téptem a szám, a többire majd rájössz te)

2015. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kokoro Connect

Nana

Lovely complex

Inuyasha

Vampire Knight

Rosario

Sword Art Online (meg kell nézned!!!)

Nisekoi

2015. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sok jót láttam benne, aminek persze utána is nézek. Köszönööööm!!! ♥♥♥♥
2015. máj. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!