Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs valami ötlet felesz...

Nincs valami ötlet felesz vagy szerszes kérdéseket?

Figyelt kérdés
13 évesek vagyunk és nem olyan extrém kihivásokat akarok hanem csak izgalmas és szórakoztató legyen. Előre is köszi
2015. máj. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szersz? Na, ma is tanultam valami újat a fiatalságtól... Az én időmben mersznek hívták. De feltételezem, még ma sem azért játszanak ilyet a gyerekek, mert átlagos szórakozásra vágynak (mint pl. egy játszótér, vagy kártyajáték) hanem extrém dolgokat akarnak elérni.
2015. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1mindenki elirhat valamit. 2 én pont hogy nem extrémet kértem. 3 hogy ha nem tudsz semmit akkor feleslegesen pofázol!!!
2015. máj. 18. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyetek fel egymásnak helyesírással kapcsolatos kérdéseket, valamint az udvarias, civilizált kommunikáció is jó téma lenne. Ha pedig merni szeretnél, akkor harapj rá az útpadkára, a többiek pedig sorban ugorjanak a fejedre. Jó játékot!
2015. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!