Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweeni bulira tippek?...

Halloweeni bulira tippek? Tudom, hogy nagyon sok kérdés van már erre, de kivételesebb kérdéseket is szeretnék feltenni! Mindenféle ötlet?

Figyelt kérdés
Van olyan horror film amit gyerekek is megnézhetnek VAGY nem horror csak egy kicsit ijesztőt??? Előre is köszönöm a válaszokat. És tippeket is szívesen fogadok, sőt megköszönném, ha azt is írnátok (játék ötletek, díszítés, étel-ital, stb.)! Köszi.

2012. okt. 20. 23:25
 1/5 anonim válasza:

Nem tudok gyereknek való horror filmet. Inkább keres olyan mesét amiben a Halloween a téma.

Tavaj azt találtuk ki a gyerköcöknek,hogy a csokit és a cukorkát zenére kellett megkeresniük a házban ill. a kertben és annyi lehetett az ovéjük amennyit a zene alatt megtaláltak. Arcfestékkel rajzoltam az arcukra.

A diszítés: vettem pókhálót feketét ezt nagyobb áruházakban megtalálod, volt lampion különböző aprób figurák a lakásban pl. fekete macska, halloween tök, gyertyák ill faragtunk igazi tököt ezt nagyon élvezték. Nem csináltam nagy lakomát jobban érdekelte őket a sok édesség. De csinálhatsz sütőtököt ha szeretik. Ja és muffint szoktam mèg ezt is lehet a gyerekkel kidíszíteni. Mi színes cukorkákat szoktunk általában rátenni vagy csokiforgácsot. Jó készülődést! :-)

2012. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leslie Nielsen-nek volt egy vámpíros filmje azt gyerekek is megnézhetik.

Faragj tököt,és legyen sok édesség.

2012. okt. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Abygel90 válasza:

Karácsonyi lidércnyomás

[link]

2012. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddig írt válaszokat! =)
2012. okt. 22. 17:04
 5/5 anonim válasza:

Programnak:Madzagra tegyetek pl csokit az egyikőtök tartsa a másik meg kéz nélkül próbálja leenni.Egyébként az udvart ki lehetne dekorálni lámpákkal(mécses) de csak óvatosan! fára lepedőt aggatni,seprűt elhelyezni.Az udvarban eldughatnál papírfecniket,amiken térképek vannak az utca környékéről.Ha megvannak mindenki vegyen,egy guriga wc papírt,és egy zseblámpát,ha kisebbek akkor felnőtt felügyelete melle

t járjátok az utcákat (7-11 évesek) 12- felüliek pedig akár önállóan mehetnek édességet gyűjteni.Te is menj velük mert te ismered a terepet,a térképet viszont pontosabban rajzold meg.Aki nem ad édességet annak a házát wc papírral tekerjétek be.Egy kicsit menjetek arrébb a házatoktól,nehogy a szomszédok 'gyanakodjanak' De nem tudom hány évesek vagytok,meg fiú vagy lány,szóval ilyen semlegeseket tudok csak..de háttér zene lehetne

Étel-Ital:lehetne bólét csinálni,de egy nagy tálba,és előtte vizet beleöntesz egy gumikesztyűbe amit beteszel a fagyóba olyan lesz mint egy kéz ha megfagyott beleteheted a bóléba és az is jó. ha nem akarsz sokat foglalkozni a desszerttel akkor egy nem túl nagy tálba beleönthetsz kakaóport (ne keserűt) és egy-két csomag gumicukor kukacot beleszórhatsz.De pl. itt egy hamburger recept is:


Hozzávalók:


1 közepes hagyma

400 g vegyes darálthús

1 tojás

2 evőkanál zsemlemorzsa

bors

chilipor

2-3 evőkanál olaj

4 hamburger zsemle

2-3 közepes paradicsom

4-5 csemegeuborka

4 levél saláta

4-6 evőkanál tejszínes krémsajt

4 evőkanál ketchup

1-2 evőkanál mandula felcsíkozva

4 mini mozzarella golyó


Kapcsoljuk be a sütőt 200 fokra. Hámozzuk meg a hagymát és vágja kis kockákra. A darálthúst kézzel vagy a kézi mixer dagasztókarjával gyúrjunk össze a tojással, zsemlemorzsával, hagymával, ízesítsük sóval, borssal és chiliporral. Osszuk el 4 egyenlő részre és formázzunk belőle lapos pogácsákat. Nedvesítsük meg a kezünk vízzel, akkor nem ragad úgy a kezünkhöz. Az olajat hevítsük fel egy serpenyőben, tegyük bele a húspogácsákat, süssük mindkét oldalát kb. 4-5 percig. Tegyük be a zsemléket a forró sütőbe kb. 5 perre. Közben vágjunk vékony szeleteket a paradicsomból és uborkából. A saláta levelek öblítsük le vízzel és papírtörlőre téve itassuk szárazra. A zsemléket a sütőből kivéve hagyjuk kissé lehűlni és vágjuk őket félbe. Az alsó zsemléket kenjük meg a krémsajttal, tegyünk rá egy salátát, paradicsom és uborka szeleteket, ketchupot, majd a húspogácsát. Szurkáljuk a manduladarabokat a zsemle elülső szélére, majd helyezzük a húspogácsára. Vágjunk félbe egy mini mozzarella golyót, helyezzük a hamburgerünk tetejére 1-1 udorkadarabbal együtt.Remélem segítettem :D

2012. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!