Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcai verekedesbe mi szamit...

Utcai verekedesbe mi szamit onvedelemnek addig h utanna engem mar ne tudjun feljelenteni?

Figyelt kérdés

Elvileg penteken verekedni fogok es most fogok eloszor es nem szeretnek rendorsegi ugyet es ezert meg akarom varni,higy o usson eloszor

Ha meglok es utanna utok az kezdemenyezesnek szamit vagy marcsak onvedelemnek hisz meglokott?

Tehat ha elkezd lokkodni uthetek egybol?

Koszi erore is a valaszokat!!



2015. máj. 19. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Mivel már ma tudod, hogy pénteken verekedni fogsz, önvédelemről eleve nem lehet szó.

2. A lökdösődés nem jogosít fel az ütésre.

3. A törvény sokkal tágabb teret ad, mint korábban, de teljes szabadságot nem.


Kitérni nem tudsz, vagy nem is akarsz esetleg ez elöl? Beígértek neked egy verést?

2015. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljességgel úgy van, ahogy az első mondta. Hozzátenném, bárkinek van joga feljelenteni téged. Az elbírálás már más kérdés.
2015. máj. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom h verekendi fogok sjanos mert kihivott a csavo de en kezdemenyezni semmikepp nem akarok h ne tudjanak feljelenteni es ne en jojjek ki belole rosszul

Eakkor ha meglok meg nem uthetem meg?

Varjam meg amig o ut eloszor es aztan ussek vissza az mar onvedelemnek minosul?

2015. máj. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!