Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kapom tovább a társadalombizto...

Kapom tovább a társadalombiztosítás támogatást ha kiregisztráltak a munkanélküli hivatalból?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hova regisztráltak ki a munkaügyiből ?
2015. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem regisztrált munka nélküli valaki pl bünti miatt, vagy abban az esetben ha munkaviszonyt létesítettél, ez utóbbi esetben a TB-t a munkáltató fizeti .


Ha nem létesítettél munkaviszonyt, de büntiben sem vagy akkor regisztrált munkanélküli maradhatsz, de az önkormányzatnál, kérelmezned kell a segélyre való jogosultságodat, a TB-t természetesen automatikusan ők fizetik . Ha a segélyre nem vagy jogosult, úgy a TB-t külön kell kérelmezned náluk és fizetik .

2015. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
büntiben vagyok mert nem jelentem meg időben, elnéztem a hónapot sajna amire felírtam mikor kell visszamenni. Szóval akkor most újból kérelmeznem kell a tb támogatást?
2015. máj. 20. 11:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nem értem a kérdését bocsánat, de azért megpróbálok rá válaszolni: az utcára.
2015. máj. 20. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy újra regisztrálsz a munkaügyiben. De ha nem kapsz semmit onnan, csak rendelkezésre álló vagy - akkor automatikusan nincs tb! neked kell fizetni. Vagy megkérvényezni az önkorm.on, és LEHET hogy átvállalják, nem biztos, lehet, ha olyanok a jövedelemigazolásaid és egyéb ig-id. Pl ha van 2 lakásod nem fogják
2015. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nem regisztrálhat vissza bizonyos ideig, pont ez a bünti lényege .


Tyűűűűű, ezt a TB-s dolgot ott a munkaügyiben az információs pultnál kellene megkérdezned, hogy ilyen esetben akkor hova merre tovább .

2015. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 os vagyok


Ha jövedelmed nincs, tehát nincs bevételed akkor evidens, hogy a TB-t nem tudod ki fizetni, mert nincs miből . Közvetlen közeli hozzátartozód TB kártyájával tudsz ilyen esetben orvosi ellátást igénybe venni .

2015. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!