Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, ha itt felteszel...

Miért van az, ha itt felteszel egy kérdést egy adott célcsoportnak, akkor mindenki válaszol/belepof*zik (=kötekszik), aki nem tartozik bele az adott csoportba?

Figyelt kérdés

Pl. ha 30-35 éves, hárommellű, szőrös, heteroszexuális lányoknak szól a kérdés, akkor tuti, hogy kétfarkú, borotvált (látens) homokosok (is) válaszolnak a kérdésre.


Úgy értem, ez miért jó? Ha nem érint a kérdés, akkor miért ugatnak bele s miért kötekednek?


(Persze bizonyára itt is megteszik. Bár ez a kérdés mindekinek szól.)



2015. máj. 20. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak.
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki oda ír,ahova akar.
2015. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy mondják. Bele kell törődni, vagy létrehozni egy jobb oldalt (hajrá).
2015. máj. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Hiába hozol létre új oldalt. A kötekedőket nem tudod kiszűrni ott se.

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy mi értelme neki?

Inkább menne kapálni vagy menne a kocsmába kötekedni.

2015. máj. 21. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem, egy jó moderátor csapattal.

Semmi értelme ennek, mint a kérdésnek se. Csak időtöltés, ennyi.

A kocsmai kötekedésnek sem lenne több értelme, az megint lehet másokat zavarna.

2015. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is beleszólok többször másoknak szóló kérdésekre, pl. tizenéveseknek, anyáknak kis gyerekkel, rossz anyósos menyeknek, beteg öregekkel foglalkozó hozzátartozóknak,atb.

Azért teszem,mert úgy gondolom,hogy amit mondok, másokon látott és saját korábbi tapasztalataim talán más szögből mutatják a helyzetet, és esetleg segíthet megérteni a másik ember gondolkodását.


Nem értek egyet semmiféle cenzúrával, még ha moderátor bőrbe bújik sem. Szerintem inkább viseljük el egymást.

2015. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Ezzel nincs is gond, de van, aki kötekedni jár ide.

2015. máj. 29. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Talán még a kötekedőt is inkább viseljük el. Inkább itt kötekedjen mint az úton. És balesetet okozzon.

2015. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!