Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszamennénk az időben,...

Ha visszamennénk az időben, és te lennél a Violetta rendezője, min változtatnál a sorozatban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok :)

2015. máj. 21. 07:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
azt mondanám: inkább "áá haggyuk a francba az egészet" és most nem lenne violetta..mijj boldog világ lenne.
2015. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Az lenne hogy el se kezdeném a sorozatot.
2015. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Bele se kezdenék alapból ilyen hülyeségbe ha rendező lennék.
2015. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Normális válaszokra gondoltam, de mindegy.
2015. máj. 21. 20:51
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
hat mivel en nem szeretem leont ezert (nem tudom h melyik evadrol kene irnom) az elso evadban en kicsit keveseltem h alig jart tomassal es nem volt meg a randijuk en mondjuk azt bele raktam volna.az oke na menjen el az elso evad vegen a 2.ban nekem mindegy legyen leonnal bar em diegot jobban szeretem a 3.ban viszont visszajöhetett volna Tomas....szerintem ugy lett volna kerek ...(tudom h itt teljesen eltero velemenyek lesznek az enyemtol mint pl h vilu es leon hazasodjanak ossze meg bla bla bla de nekem ez a velemenyem😊
2015. máj. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs semmi gond a véleményeddel, sok Tomletta van, akik visszavárták volna T(h)omast (most nem tudom, hogy h-vel kell-e írni a nevét) a 3. évadban. Én mondjuk azt tettem volna,hogy Vilu a leeslegvégén senkivel nem jön össze, Leon lenne Gery-vel, Diego Frannal, Clement pedig mondjuk összejöhetne a polgármester lányával, aki Andressel járt egy ideig. A Fedmilla párost hagynám együtt csak. Nem akarnám, hogy olyan ,,mindenjóhaavégejó" féle vége legyen a sorozatnak, kissé nyálasnak tartom, de persze attól még szeretem a Violettát.
2015. máj. 22. 07:27
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Semmit, csak odafigyelnék a ruhákra. Feltűnt valakinek, hogy Vilu az első évadban egyszer "one love" feliratú pólót viselt? Hogy abban a kardigánban ment Madridba, mint amit a Yo soy así-nál viselt? A Y-mix, vagy a Studio ruhája... Ja, Madrid! Az a gitáros utcazenész srác Maxi egyik pólóját viselte (az 1. évadban láthattuk Maxin).

Meg az évszámok és születésnapok is nyomonkövethetetlenek, mindig mást mondanak, hogy pl. María mikor halt meg. Meg Fran és Vilu szülinapja is sokszor máskor van, mint egy másik évadban.

2015. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Yo soy así-sat én is megfigyeltem, de atl többiről nem tudtam. :0
2015. máj. 22. 18:58
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a yo soy asi-sal nincs gond. Ti se dobjátok ki a ruhát ha már volt rajtatok :) Viszont a Maxis elég gáz...


Amúgy kérdező (csak jó szándékkal mondom) a Tomast hivatalosan Tomás-nak írják.


Nekem tetszik a sorozat, úgy ahogy van, viszont én leszerződtettem volna a színészeket még egy évadra:)

2015. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Néha adnék Vilura nadrágot, kiírnék egy pár fiút a sorozatból, a többit meg rávenném, hogy vegyék figyelembe, hogy nem csak egy nő van ebben a sorozatban. Ja, és Violettát is kiírnám.
2015. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!