Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszamennénk az időben,...

Ha visszamennénk az időben, és te lennél a Violetta rendezője, min változtatnál a sorozatban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok :)

2015. máj. 21. 07:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Előző, ha violettát kiírnád az már egy másik sorozat lenne XD Amúgy én is szívesen látnék rajta gyakrabban nadrágot. De ahoz a gyermeteg és szerelmes személyiséghez inkább a szoknya illik és ezt szerintem nagyon jól megoldották a rendezők.

Én Gery és Alex karakterét más színészekkel jeleníteném meg. Szerintem nem igazán valóak a Violetta szereplőinek képébe.

2015. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9., persze, nem dobja ki, de az nem a saját, hanem a Y-mix, vagy a Studio ruhája. Akkor mit keresett rajta?
2015. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
az elso valaso
2015. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
na az elozo nem jott ossze😂 szoval az első válaszolo vagyik. A Kérdezőnek:igen TELJES MERTEKBEN EGYETERTEK igy eloszor nem jutott eszembe amikor irtam a valaszomat szerintem is ugy lett volna jo ha senkit nem valaszt
2015. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Valamelyi részbe azt mondta, hogy a saját stílusát akarja követni és a saját ruháit hordani...

De ha nincs igazam akkor elnézést kérek.

2015. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De ezt mondta... a sztájlisztok (nem tudom leírni) a hülyék, hogy ezt adták Tinire.
2015. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem(de ez is csak egy vélemény) ha Violetta a végén nem választana senkit akkor a sorozat csak egy három évadból álló vergődés lenne.
2015. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
A rendezésre kapott pénzt elinnám és aztán a "színészeket" küldeném a Mekibe vagy közmunkára dolgozni :).
2015. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Drága, kedves előző válaszoló! Nagyon értelmes lehetsz, ha ezreket akarsz elinni...
2015. jún. 10. 07:39
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
ezreket?:D :D ám amúgy jól tenné.:D
2015. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!