Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan párkereső...

Létezik olyan párkereső oldal, ahová nm kötelező képt felrakni magamról rögtön, hanem csak annak küldök akinek én akarok?

Figyelt kérdés

Számomra a "bevált rendszer" nem bevált.


Magyarázat:


Számomra az az idáelis, ha nincs képem kint és akit érdeklek azzal beszélgetünk, aztán a már ismerem és ő is megismert majd akkor küldök neki. Ha van képem kint az insta halál, mert elfogulatlanul nézve ronda vagyok mint egy ganajtúró. Viszont ha megismernek már nem látnak annyira rondának, mint a valóság. Nyertem már el a személyiségemmel lányok szívét... (Nem is egyszer, csak volt, hogy nem is vettem észre ezért semmi nem lett belőle).


Viszont sok oldal nekiáll púposkodni, hogy addig nem is beszélgethetek amíg nincs kép. És még csak meg sem kerülhetem, mert rögtön moderálják... Viszont saját érdekemben addig jó amíg nem látnak hamar. Jó nem vagyok annyira ronda, de ahogy mondani szokás: "de szép se!"


Vannak ilyen oldalak? Utálom már, ezt a szabályt... Olyan gagyi és pont azt rontja el ami amúgy jó lenne.



#ide most írni #kellene valamit #de nem akarok #monnyonle aki #ezt a szabályt kitalálta
2015. ápr. 11. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Origorandi pont ilyen.
2015. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Loretta te mar megint hozzaszolsz mas dolgahoz? mindenutt csak te vagy!
2015. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!