Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nyerne? Amerika kapitány,...

Ki nyerne? Amerika kapitány, Hulk, Vasember, Fekete özvegy, Thor vs Superman, Batman, Csodanő, Zöld lámpás, Villám, Cyborg

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 17:51
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
18%
Batman és Vasember: Vasember. Egy szó:Hulkbuster. Wonder Woman és F Ö: WW. Hulk és Superman: Hulk. Cyborg és A K: Amerika kapitány. Flashnak nincs párja így kénytelen vagyok Higanyszálat hozzátenni: Flash.
2015. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
?
2015. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
2015. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ez a téma még?
2015. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Természetesen az első csapat! ;)
2016. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na jó... most tisztázzuk, hogy Superman nem tudja elintézni Hulkot. Ez pusztán abból következik, hogy Superman egy állandó képességekkel rendelkező lény, Hulknak viszont csak a saját dühe szabhat határt. Tegyük fel, hogy Superman egyszer földhöz tudja vágni... Hulk ezen úgy felb*ssza az agyát, hogy rögtön erősebb lesz Supermannél. Felugrik, elkapja és széttépi.
2016. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Szerintem a DC-sek nyernének és leginkább Superman miatt. Ha nem tudnak a kriptonitról (és honnan is tudnának) akkor túl nagy falatnak számít. Superman vs Hulk, ha Supermant nem az egója hajtja, azaz, hogy nem erővel próbálja legyőzni (me ugye nehogymán a legerősebbnél valaki erősebb legyen) akkor le tudja győzni Hulkot, mert egyrészt sokkal gyorsabb és egy küzdelemben a gyorsaság nagyon is fontos, elvileg Hulk meg sem tudná ütni, hisz Hulk emberhez képest gyors, de nem szupergyors, majd Superman használja akár egy kicsit is az eszét és úgy, mint Doomsdayt kiviszi az űrbe, me rágyün, hogy nem mindenki tud ott lélegezni, mint ő esetleg épp megfagyna vagy hasonló (hozzáteszem a filmet csak nagyjából láttam és nem tudom, hogy utána mi történt), de ez attól is függ, hogy számítanak-e az erkölcsök, a szokásos hülyeségek vagy rendesen élet-halál harc. Utána menne Thorhoz, akit ezalatt pl WW szórakoztatott.Thornak, ha jól tudom az a gyengéje, ha nincs nála a pöröly egy kis idejig akkor elveszti Isteni hatalmát, de erről sem tudnak, mint a kriptonitról, így ez nem jöhet számításba. Thor vs WW-nél Thor győzne, de szerintem Supörman-t nem ütné le. Ezalatt Vasember mérkőzik Zöld lámpással (azért, mert nem ismerem annyira cyborgot), ha Tony nem tudja leszedni a gyűrűt, akkor GL nyerne véleményem szerint. Cyborg/Flash vs AC: mind2 (persze külön, nem egyszerre) legyőzné a kapitányt, Cyborg nem biztos, de amit tudok róla aszerint igen, de Flash-t nem tudná legyőzni. Lehet, hogy AC kifinomult érzékekkel rendelkezik, de a teste nem tudna időben reagálni és Flash egy idő után kiütné. Batman vs FÖ, egyértelműen Batman, ezen nincs mit magyarázni.

Ígyhát DC, bár én a bosszúszomjas barátainkat jobban csípem (főleg a zseni, milliárdos, play-boy, emberbarátot), de ezen karakterek közül a DC nyerne. Az más kérdés, ha mások is jönnének akkor mi lenne :D

2016. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Hat en nem tudom ki milyen alomban el.

1 cyborg-vasember. Egyertelmu vasember.

2 superman-thor. Erdekes mivel szupermen serthetetlen ugyan mit tudna vele kezdeni thor?! Hosszu harc utan thor kikapna.

3. Wanderwomen-hulk. Hulk ehhez nincs is mit hozzafuzni.

4 batman-feketeozvegy. Batman sima. Nem csak azert mert a pancelja tele van felszerelesekkel legalabb ugyan olyan taktikas fifikans mintozvegy. Amugy meg azt a jokeres harcotoknal ki ne hagyjatok mar hogy batmannem olmeg senkit ezert eli tul allandoan joker.

Ja meg mit csinalt hulkal vasember ? Semmit igazabol xd nagyon sok resz lett kivagva a filmbol a masik ha nem nyugodott volna le baner akkor semmi eselye a hulbusternek. Szet kapta volna de mindegy. Alomgyarosok.

2017. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!