Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi buta ember?

Miért van ennyi buta ember?

Figyelt kérdés
Miért van ennyi hülye ember itt a GYK-n, akik nem tudnak mással foglalkozni, minthogy hülye beköpéseket tegyenek, hogy kijavítsák illetve megszólják azokat akik véletlenül helytelenül írtak valamit, akik minden csajt leribancoznak? Biztos, hogy a mindennapi életben nem tudnak annyira érvényesülni, és itt élik ki a tehetségüket, vagy csak szimplán üresfejű barmok!
2011. júl. 6. 23:40
 1/6 Niburta ***** válasza:
Szerintem olyan emberek, akik humorosnak érzik magukat vagy töpörödött kis niemand-ok akiket állandóan szekálnak a való életben. Itt élik ki magukat, igazad van és ráadásul a saját kis frusztrációikat így dolgozzák fel.
2011. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Sok nő valóban ribanc.

2. Te is elég buta vagy, csak rossz emberekhez méred magad

3. Ki a hülye barom? Aki hejesnek írja a helyest, vagy aki leszólja érte a másikat?:) Ezeken azért érdemes lenne eltöprengened.

2011. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg egy internetes fórum miatt felhúzni magadat, főleg ilyeneken :D persze vannak hülyék, mindenhol, nem csak itt, de ez az élet része...
2011. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23:52 pont erről beszéltem ! ;)
2011. júl. 6. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:52

tudod az interneten a helyesírást az emberek többsége lazán veszi, néha (ne ijedj meg) DIREKT hagynak el egy-egy betűt, rövidítenek, ne adj' isten elgépelnek dolgokat, nem figyelnek oda, és esetleg nem mindenki tud mindent az amúgy elég bonyolult magyar helyesírásról. aki ilyenek miatt leszólja a másikat, na hát az elég szánalmas az én szememben. mosolyogj rajta ha gondolod, javítsd ki fejben, de hogy emiatt valakit leszólj, na az pont olyan, mint amikor valaki beleszól más magánéletébe, mert neki nincs...

2011. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

23:52 pont erről beszéltem ! ;)


Akkor menj és váltsd meg a világot b*zd+

2011. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!