Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uvegezes kozben csokoloztam...

Uvegezes kozben csokoloztam egy fiuval de tobb ideig mint ami meg volt adva es aztan jatek utan is csokoloztunk. Ez azt jelenitheti h tetszik neki ahogy csokolok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 19:55
1 2
 1/17 Gergő14 válasza:
Lehet vagy tetszel neki
2015. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem, csak meg akar dugni. Amúgy komolyan? Üvegezés közben? Azért én ennél kicsit nehezebben adtam magam... de nem is dugtak meg az első sikátorban. Neked is jobb lenne ha a fiú nem hátulról, hanem elölről b*aszna... arcon egy helyesírási szótárral.
2015. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen b*zdmeg, uvegezes kozben. Abba miert is kell nehezen adni magad?! Csak csok nem az volt a feladat, h megb*szon... Ja es bocsasson meg hibatlan ofelsege h nincs ekezet csak tudod nem magyar a billentyuzetem...es am is semmi kozod a helyesirasomhoz, de hol is faj az neked h en mennyire helyesen irok, tudod senki sem tokeletes meg te sem akarmit is gondolsz magadrol... Es ahoz kepest h itt csak ugy ni ler*bizel eleg fura h meg mindig szuz vagyok es 15 evesen smaroltam eloszor...De tudod az eleg vicces h nem is ismersz, de mar itelkezel es semmit sem tudsz rolam XD
2015. máj. 23. 20:35
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Hibátlan őfelsége vagyok. :D Tudd meg, a nem magyar billentyűzeten is lehet ékezettel írni, akármilyen hihetetlen is, a nagymamám is megtanult. Ez volt a feladat? Később meg majd sír a szád, hogy nem kellesz senkinek mert már mindenki kipróbált, de csak úgy játékból... És én egy szóval se mondtam, hogy ribi vagy. :D Én a szótárt javasoltam segédeszköznek...
2015. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
O hat akkor bocsasson meg a hibatlan ofelsege aki csak azt hiszi magarol h hibatlan de nem az...:)Es am tudom, csak tudod nem akarom atallitani:) Igen kepzeld, a csokolozas volt a feladat es nyugodj meg h nem fog kiprobalni mindenki, mert vannak elvarasaim h kikkel csokolozok szoval megnyugodhatsz:)) Es nincs szuksegem szotarra, ha nem tetszik h nem vagyok hibatlan(ahogy senki sem az) akkor ne nezd a kerdesem es minden meg van oldva...egyebkent meg semmi kozod a helyesirasomhoz;)
2015. máj. 23. 21:01
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Megint Hibátlan őfelsége vagyok... -.- Én nem állítottam magamról, hogy hibátlan lennék, csak te írogatod ezt. Nem kell átállítani semmit, szívesen leírnám, hogy hogyan írj ékezettel, de nem biztos, hogy így el tudnám magyarázni. Egyébként teljesen igazad van. Támassz csak elvárásokat, akkor majd csak a jóképű, menő srácoknak nem fogsz majd kelleni, de emiatt ne aggódj, találhatsz majd egy nem olyan szép de iskolázott, dolgos férfit aki eltart téged az elvárásaiddal együtt (meg lehetőleg vesz neked egy rendes billentyűzetet XD). Amúgy, igen, nem adtam könnyen magam, nem csókolóztam akárkivel, emiatt most keresettebb vagyok a férfiak körében mint a volt osztálytársam Anna (csak írtam egy nevet, őrizzük meg az anonimitást :D) aki akármilyen szép és okos is, senkinek sem kell. Mert "játékból" kipróbálta az összes jó srácot a suliban. Na jó, el sem hiszem, hogy ennyit írtam és nevelni próbáltam egy olyan személyt mint te, aki szerint a legjobb védekezés a támadás. Tudom, hogy semmi értelme nem volt, belátom, valakin nem lehet segíteni, kezdem már felfogni, de azért remélem megmarad benned valami és nem fogsz ilyen hülyeségeket csinálni.
2015. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De igen, kell alitani...Mert te nem tamasztassz elvarasokat ha nehezen adod magad es nem smarolsz csak bizonyos emberekkel. Kepzeld,nem csak a kulso a lenyeg... En is keresett vagyok a fiuk koreben es osszesen csak 5 sraccal smaroltam amibol 2 volt jatekbol es egyik sem abbol a sulibol valo ahova en jarok;) Am meg nem tamadtam csak visszaszoltam es nem kell nevelni, tudod azt a szulok szoktak es az en szuleim jo munkat vegeztek;))
2015. máj. 23. 22:41
 8/17 A kérdező kommentje:
*allitani
2015. máj. 23. 22:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, ilyen idős fejjel nem fogod megérteni. De remélem emlékezni fogsz erre mikor a szüleid nevelése be nem váltnak lesz nyilvánítva.
2015. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem fogok emlekezni, mert olyan nem lesz...
2015. máj. 23. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!