Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak velem van így?

Ez csak velem van így?

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat, ha olvasom a bepisilős és bekakilós sztorikat , és az is, ha én kakikol vagy pisilek be

15/L



2015. máj. 24. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Vulgáris társadalom betegebb emberei.

Igénytelen s azon is el kellene gondolkodni, hogy nem bizonyos állatok vagyunk s a szervezetünket nem véletlen hagyják el ezek a dolgok.


Javaslom egy egészségesebb fétis felkutatását, ami igényesebb s elfogadhatóbb pl csak a jövendőbeli párod számára.


Egyik kollégám a magatok fajta marhát húzza be... Elmegy az illetővel kávézóba, majd egyedül a wc-be és az adott üvegbe megoldja... A faszi meg kajak fizet neki 30-50ezret/alkalom, mert nincs ki megteszi neki...


(nem hittem el és egyszer elkísértem... előttem itta meg...-.-")


Volt hogy engem is megtalált pár ilyen beteg... Az a durva, hogy a legtöbb ilyen fétises még buta is, mint a föld. (lehet nem fejlődött az agyuk se s állat szinten megrekedtek).


Ilyen fétissel, ha meg is fogod találni életed szerelmét...insta el fogod veszíteni... Ha meg találsz ilyen embert, aki azt elfogadja tuti nem egy leány álom adottságokkal.


(lehet jönni azzal, hogy nem így van...pedig de... Mivel az arcunk/testünk s mozdulataink belső tulajdonságainkat tükrözi, főleg idősebb korban...pl arcdiagnosztika stb)


Maradjatok távol a normálisabb emberektől, keressétek egymást, de gyereket ne utódot ne csináljatok - sokat szenvedne.

2018. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 erogeen ***** válasza:
Pisis téma nagyon. Szoktam bepisilni is. F
2022. okt. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!