Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar és húz fel...

Csak engem zavar és húz fel teljesen ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, engem is nagyon.

Semmibe sem nézem az ilyeneket.

2015. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na meséljetek, miért húzzátok fel magatokat ilyenen?
2015. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én melléd állok, ha felhívod a figyelmemet a fű tiltásának előnyeire, ide értve azt a jövőképet, amely szebb, mint amely világéban nincs tiltva a fű.
2015. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te valószínű hogy még nagyon gyerek vagy!Nem gondolom hogy bármi probléme is lenne egy füves cigi elszívásában!Ettől nem lessz egy ember rossz,mert néhe eltol egyet!Néha néha meló után haverokkal összeülünk,eltolunk párat,sörözgetünk,dumálgatunk,és hozzáteszem,hogy nem kell arra gondooni,hogy egy utolsó füvesek vagyunk!Szerencsére már elég sok mindent elértem az életben 21 éves koromra!Kint élhetek Floridában,nagyon jó munkahelyem van,jól keresek,és gyönyörű helyen élek,és mind ezért meg kellett dolgoznom,nem tette alám senki!És néha füvezem,amit sajnos sokan a "drogokhoz" sorolnak,pedig semmi köze hozzá!Bocsi a hosszú storyért,csak hogy lásd,nem minden "füves" lehet rossz ember,vagy éppen semmirevaló,ugyan úgy viheted nagyon sokra,ha néha eltolsz egyet!
2015. máj. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem ezt mondtam hanem h zavar.. Undorítónak tartom.. És nem fog változni a véleményem.. Az is zavar ha valaki néha csinálja, egyszerűen nagyon fel tud b*szni
2015. máj. 25. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
De miért? A rendes cigaretta nem húz fel? Az alkohol? A hangos zene?
2015. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azok nem
2015. máj. 25. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki elszív napi 1-2 doboz cigit,az nem zavar,de ha más ember elszív mondjuk havonta 2 szál füves cigit,a barátokkal az zavar téged!Megmagyaráznád nekem ezt légy szíves,hogy miért?
2015. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is zavar, hogy a világon van pár ország, ahol ez teljesen legális?
2015. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az is
2015. máj. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!