Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az idióta...

Mit csináljak az idióta anyámmal? Teljesen szétzúzza a testvérem önbecsülését.

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, 170 cm magas és 57 kg körüli. Az idióta anyám, mert nem tudok rá mit mondani, folyamatosan beszólogat neki, és megjegyzéseket tesz a súlyára. A tesóm már így is fogyózik, heti 3-szor edzésre jár, és akkor nem is vacsorázik. Délben eszik utoljára. Kb. 2 nap van egy héten, amikor vacsorázik. Napközben nem tudom, mert nem látom őt, hogy mit eszik. De ma vacsorázott, miután 11 órát ledolgozott, és hazaért...hát bocs...és beszólt neki anyám, hogy nagy a segge. Próbáltam őt megvédeni, erre beszólt, hogy állandóan eszik. Tesóm azóta a szobájában sír. Hogy lehet ilyen egy anya??? Meg tudnám fojtani, komolyn...így is az evészavar szélén áll, és még lök rajta még egy nagyot...idióta, nincs rá jobb szó, mint az, hogy idióta. Nagyon haragszom rá, de mit tudnék tenni ellene?

2015. márc. 23. 21:29
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Csodálkoznék, ha ezek után valamikor is enne akár egyetlen falatot is itthon...:(
2015. márc. 23. 21:35
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj anya, igazán nem tudom mit mondhatnék neked, beszéljen helyettem ez a baseballütő!
2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
a tesódat vigasztald meg, anyátok egy tapló. Ha tényleg duci lenne a tesód, akkor is taplóság lenne, de így... Anyátok hány kiló? 30? mire szól be?
2015. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Mintha magamat olvasnám! Én 172 cm vagyok és amikor 57 kiló voltam apám engem is csesztetett pont ezzel,h nagy a seggem!

Anyukád mekkora termet? Vissza kéne neki vágni.

2015. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
probaltad mar gondolom elmagyarazni anyadnak, hogy miert rossz, amit csinal. probalj inkabb a testveredbe lelket onteni, hogy ne hallgasson anyatokra. amugy kedves edesanyatok milyen sulyu es milyen magas? altalaban a 150 centis 30 kg-s emberek ilyenek.
2015. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Hát ne féljetek, kiosztottam őt rendesen (ő ugyanis 100-110 kg körüli), de ez a tesómon mit sem segít...:(

Nekem is rettenetesen fájnak ezek a beszólások (amiket kap tőle), mert hónapok óta érzem, hogy az evészavar határán billeg, és féltem...ahelyett, hogy örülne, hogy végre jóízűen megvacsorázott, ezt is elb.ssza...áhh, bocsi, de kivagyok.

2015. márc. 23. 21:46
 7/34 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vigasztalom mindig, meg mondom, hogy nincs igaza, ne is figyeljen rá...de biztos, hogy nagyon fáj neki, és nyomot hagy benne.
2015. márc. 23. 21:48
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld úgy beállítani anyukádat tesódnak, hogy meg van zavarodva az énképe a túlsúlya miatt és ezért nem reálisak az észrevételei.

Persze tudom h kb. lehetetlen a szülő beszólásait nem figyelembe venni.

2015. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

kb mennyi idősek vagytok? (anyád ,nővéred,te)

El tudna költözni, vagy hasonló, meg úgyí mennyire rontja el az életét nővérednek ezért kérdezem a életkorotokat (nem másért :P)

2015. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálatos, vigasztalt szegényt, sajnos vannak ilyen emberek, lelketlenek,én nem helyeslem, hogy keveset eszik régóta és dolgozik! Ez nem jó így, muszáj ennie, hogy normálisan legyen, ha nem tud nagyon lefogyni, nem baj, ilyen adottságú, de az sem jó, ha keveset kajál.
2015. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!