Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiúk miért hajlamosak arra,...

A fiúk miért hajlamosak arra, hogy napokig egy fehérneműt viseljenek?

Figyelt kérdés
Szerintem gusztustalan és egyáltalán nem higénikus ez így. Én nem is bírnám ki, ha minden nap nem vehetnék fel tiszta alsóneműt. A barátom is hajlamos arra, hogy egész hétvégén (péntek-vasárnap) egy alsógatyában "rohadjon" és kitudja talán előző napokon is. Normális ez?
2010. febr. 25. 23:51
 1/3 anonim válasza:
0%
A miértre nem adhatok választ, de bizton állítom, péntektől vasárnapig ez teljesen normális
2010. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért ha mégis megerőltetném magam azt mondanám, hogy a hétvégi lustaság és nemtörődömség számlájára írnám
2010. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, szerintem nagyon undorító. Én sosem tudnék egy (maximum nagyon indokolt esetben 2) napnál tovább egy bugyiban ülni... bezzeg ha én tenném ugyanazt, mint ők, igénytelen ribancnak mondanának... pff...

L,19

2010. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!