Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok?

Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Az osztályból 2 fiú állandóan azzal csesztet, hogy milyen dagadt vagyok, amikor van nálam kövérebb is az osztályban.

Nagyon szarul esik, mert tudom, hogy nem vagyok egy pálcika adonisz, de nem hinném, hogy ennyire undoritó lennék. 16/L


Priviben küldök képet.



2015. máj. 27. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha csak téged csezstetnek ezzel, akkor nyilván mindegy hogy nézel ki, valamibe úgyis bele fognak kötni. Meg ebben a korban még viszonylag parasztok tudnak lenni az emberek, de idővel majd kidejfődik talán az empátiás készségük.


Szóval ha kép alapján azt mondom, nagyon el vagy hízva, akkor se csesztetnek jogosan, ha meg szerintem is csak pici a súlyfelesleg, akkor se.... Szívesen nézek képet persze :)

2015. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Köszi a képet :) Tök normális alakod van, egyáltalán nem nézel ki kövérnek. De ugye nem húztad be a hasad? :D


Nem tudom hogy nézel ki, de lehet hogy csak ezzel az óvodás módszerrel akarnak udvarolni :) A többiek vékonyabbak nálad?

2015. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem húztam be a hasam!! :D

Van 3 lány akik ducibbak nálam, 5 pedig akik vékonyabbak, de azoknak pedig semmi alakjuk, olyan elöl deszka hátul léc-ek...


Amúgy az egyik srác 3 évig belém volt zúgva, azt hitte hogy én is belé. De egyszer mondtam, hogy kibe vagyok szerelmes, az nem ő volt, haverom szerint ezért piszkál. De ez hülyeség.

2015. máj. 27. 10:26
 4/11 anonim válasza:
Küldesz nekem is képet?
2015. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Üdvözlet! Ha lehet én is kérnék egy képet!:)
2015. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nem kell velük foglalkozni amúgy nem vagy kövér én 14 vagyok fiú csak 61 kiló vagyok
2015. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Küldj képet légyszíves! :) igérem nem leszek bunkó

22f

2015. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is jöhet a kép:)
2015. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Küldd.
2015. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ti kaptatok már képet?

Én még nem.

2015. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!