Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hugomnak,...

Mit csináljak hugomnak, szüleimnek fából (esetleg vasból)?

Figyelt kérdés

Tehát, testvéremnek, és szüleimnek is nemsokára születésnapjuk lesz, és szeretnék nekik valamit csinálni.

Testvérem: 9/L

Szüleim: 40<50

Ami szóba jöhet: Elektronika, fa, esetleg vas.

Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm!

Ui. De, egyéb dolgokat is írhattok.



2015. máj. 27. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyelőre nem tudok segíteni, úgyhogy kérdezek, hogy közelebb jussak: Alapvetően te készítenéd el a fából készült dolgokat mondjuk deszkából, fadarabokból stb. barkácsolva vagy fából készült dolgok is jöhetnek, amiket esetleg te pluszban kidíszíthetsz? Ugyanezt kérdezném a vassal kapcsolatban is.

Az elektronika alatt mit értesz? Te szerelnél össze valamit, mert értesz hozzá, vagy kész termékhez szeretnél ötletet, amit megvehetnél?


A kérdésedet inkább úgy értelmeztem, hogy te alkotnál valamit a megadott anyagokból barkácsolgatva, keratívkodva, de nem vagyok biztos benne...

2015. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindent magam csinálnék. Elektronika alatt értem: Èdesapám elekroműszerész is, ezért értek viszonylag jól hozzá. Fábol készült: Valamennyire asztalosságban ks otthon "vagyunk".

Ès még a fèmek tefén is, de abban már kevésbé.

2015. jún. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!