Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladhatom magamat csomagszáll...

Feladhatom magamat csomagszállítóval? Olcsóbb lenne jóval így mint vonattal vagy busszal. Ez illegális lenne? Másnap házhozvinnének. Kilenne bélel ve a doboz + levegőnyílás. Persze a futár ezt nem tudná hogy embert visz. Megoldható?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Drágább lenne. hol találsz olyan csomagszállítót ami olcsóbb mint a vonat/busz?
2015. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A csomagok tömege maximum 30 kg lehet, tehát csak akkor oldható meg, ha több részletben adod fel magad :P
2015. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, tévedésben voltam, nem néztem a súlyhatárt. Na de ha gyerek lennék kis súllyal? :D Ez mennyire megengedett? Megbüntetnék az embert?
2015. máj. 27. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatot sem szállítanak már, mert élő.
2015. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, idézet a kérdésből: " Persze a futár ezt nem tudná hogy embert visz."
2015. máj. 28. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Halottan semmi akadálya. Élő állat szállitása azonban tilos.

Ettől persze még feladhatsz gyereket postán, hisz lopni se szabad mégis lopsz te ukrány.


a probléma a gyerek postánvaló feladásával, hogy a gyerekjegy megint csak olcsóbb, sőt ha a gyerek 6 évnél fiatalabb akkor ingyen utazhat...

Egó gazdaságilag megintcsak nem éri meg.

Én javaslok inkább egy olyan futárcéget ami nagycsomagokat pl. mosógépet ad fel, mert ott 80 kg a sulyhatár s ebbe már bele tudsz fogyni, ha több lennél.

A hyereket adsz postára azt elkönyvelhetik kiskoru veszélyeztetésének s lecsuknak. Ha magadat adod fel az max. öncsonkitás.

Másfelől nem csak doboz kell hanem élelem viz bili. ELöbbi kettő egy napig még elmegy nélküle na de szarni hugyozzni hova fogsz?


én ha futár lennék s kihugyoznának a dobozból minimum gyanut fognék.


A másik gond: ez 5000 Ft kb. tehát gazdaságilag csak olyan távolságon tul éri meg ami drágább ennél. persze van ilyen táv pl. BP-ről ebrecenbe majdnem ennyi. BP-től keletre menni a határ közeléb emár megéri. Nyugati határtól keletibe meg végkép.

2015. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!