Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok vele így?

Csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés
Az angol közösség jobb? Mert valahogy ők kedvesebbek. (YouTube meg ilyenek az életbe biztos hogy a magyarok a kedvesebbek! ) :) Pl: Nem írják hogy te 9 meg ilyenek hanem mindig azt mondják hogy bro! Az orosz közösség meg azt mondja hogy школьники (hasonlít a 9-ezésre csak a jelentése az hogy diák, szerintem nem értitek meg. )

2015. máj. 27. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit Te "kedvesseg"-nek gondolsz az angoloknal, az csak "udvariassag".. Nem mindegy. Amugy ha nem irom a hozzaszolo szamat itt a GYK-n, csak azt irom, h "Bro", vagyis "haver", honnan fogjak tudni, hogy nekik irok?? A szovegbol nem mindig derul ki, h kinek a kommentjere reagalunk!;)
2015. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!