Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » - Van egy srác, aki belopta...

- Van egy srác, aki belopta magát a szívembe, de én úgy érzem, hogy visszafelé ez nem így van. A srác most nem szeretne semmilyen kapcsolatot, én viszont belezúgtam elég rendesen, és kell nekem . Mit tegyek? :o

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 17:39
 1/2 anonim válasza:
Pontosan miért is nem szeretne a srác semmilyen kapcsolatot? Tudja a kiszemelted, hogy te hogy érzel iránta? (Ha ezt megválaszolod talán tudok segiteni, legalábbis próbálok.)
2015. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,azt nem mondta el ,csak annyit mondott ,hogy jelenleg ő nem szeretne kapcsolatot,és így nem is firtattam tovább ezt a témát.

Nem nem tudja ,amit érzek,s lehet jobb is.Jártam már úgy másnál ,hogy elmondtam ,és megriadt ,s került állandóan.

2015. máj. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!