Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normalis, hogyha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogyha egy fiu marha rendesen viselkedik velem es en ugy latom hogy talan egy picit erdeklodik irantam, akkor annyira elkezd foglalkoztatni a srac, hogy mar szinte vonzodom hozza?

Figyelt kérdés

Tehat annyit gondolkodom rajta, hogy amikor megprobalom ot en is "ugy" latni, hirtelen radobbenek, hogy nem is kell eroltetni.

16 eves lany vagyok, sose volt meg baratom. Ha ez szamit valamit.

A valaszokat elore is koszi es bocs az ekezetekert!


2014. szept. 3. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2014. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális, messziről látszik mennyire görcsös neked ez a dolog.
2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Barátom vagy válasza:
Szerintem tetszel neki várd meg ,hogy ő kezdeményezzen vagy ha nem akkor hívd el valahova beszélgetni !
2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kancás vagy.
2014. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális de attól még nem leszel normális.
2014. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, valószínűleg bejössz neki! Várd, hogy elhívjon valahova, de ha nem teszi akkor hívd el te:)
2014. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!