Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal aki szénné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal aki szénné van varrva? Nem csak egy cuki tetkó, hanem úgy tényleg megvan firkálva rendesen. Akár csaj, akár srác.

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdezem, csak gondoltam feldobom a témát.

2013. máj. 10. 02:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A sok tetkó nem tetszik...szóval, gyanítom igazán az érdeklődésem sem keltené fel. Báááár, Adam Levine jöhetne! :) Ez a max. mennyiség, ami szerintem még nem zavarná a szemem.


[link]


23L

2013. máj. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem látszódik a háta és a lába, ha ott is ilyen arány van akkor már tekinthető megfelelő mennyiségű tintának :D Mondjuk én inkább olyanra gondoltam, hogy 2 egészkaros, egészhátas, kicsi mellkasra is mehet, na meg mondjuk 2 lábszár úgy combközépig.. :D
2013. máj. 10. 02:13
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem jöhetne! :D imádom a tetovált srácokat..mivel én is szeretnék majd egy jó pár darabot..:D
2013. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pl. Kat Von D?

Ha nem szarvazta volna fel az összes férjét,akkor simán.

2013. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

aaaa :D

[link]

2013. máj. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hívják azt a srácot, akinek koponyává van varrva az arca, és valami alapozót reklámoztak vele. Na, szerintem az egy k.va jó tetkó, és az igényes tetoválás mindig is tetszett. Tehát nem a tetoválás mennyisége, hanem az(ok) minősége határozza meg inkább...
2013. máj. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Cat von D pont az a csaj aki csak a tetoválásai miatt néz ki jól. Amúgy kívül-belül egy hulladék. Engem lesokkolt mikor láttam a műsorban, hogy valami huszon3-4 évesen sterilizáltatta magát. Hogy klasszikust idézzek: "ember ez mónika?"

Amúgy nekem biztos bekattant valami 16éves koromban.. azóta arra várok, hogy végre megszerezzem ezt a szájbatekert diplomát (már csak pár hónap) és az első fizetéseimből megcsináltatni az összes ötletemet, nem vagyok kisdarab de félek hogy nincs ígysem elég a hely. :) Nehéz elviselni mikor ránézek és csak még csak 1 van..


Alkérdés: hogy kell viselni jól a tetkót? én például jól látható helyre nem tetetnék, csak olyan helyre amit pl munkában ellehet takarni, szóval alkartól bokáig, kézfej, arc, csukló, kilőve. valahogy látok benne egy romantikus mázat abban, hogy valaki egyszer lát munkában, ugye (mérnökember hosszúnadrágban dolgozik, kb ezt az egy dolgot tanultam meg a szakmából) , alkart is ellehet szépen takarni, semmi nem látszódik, majd máshol találkozásnál meg a sokkoló valóság. na és a metál.


tudom melyikről beszélsz, hát az a srác szerintem nem teljesen ép. van másik is aki meg valaki kígyóember azthiszem. ő meg az egész testét pikkelyekkel tetováltatta tele..

2013. máj. 10. 02:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Igeen :) bejövős :DDD
2013. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló:

Rick Genestre gondoltál? :)

jól néz ki! *.*

2013. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ha a fején nincs akkor igen:DD
2013. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!