Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek inkább a fenti...

Szerintetek inkább a fenti vagy inkább a lenti szektorokban érdemesebb/jobb ülni a Violetta Live koncerten? Miért?

Figyelt kérdés

Én is megyek, meg van a jegyem, de érdekel, hogy szerintetek lenti vagy fenti szektorban jobb ülni. Szerintem például is-is mert : például a koncert filmben láthattuk, hogy a koncert vége felé a lenti szektorokban ülők odaszaladtak a színpadhoz. Erre a fennt ülőknek nincs lehetőségük. Viszont fennt vannak még a platinánál is közelebbi helyek, jobban rálát a színpadra, semmi zászló nem zavar be meg ilyenek......

Ti mit gondoltok ??



2015. máj. 31. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az helytől függ. Pl. szerintem a 001-es, 002-es,eg a 003-as jó szektor, mivel elöl van. De pl.: a 009-es már nem olyan jó, a enyhén szólva a képedbe lóg néhány zászló. Aztán nem is látsz olyan jól a színpadra. A föntiekbe az a jó, hogy kifogástalanul láthatod az egész műsort, szerintem azok a legjobbak, ha visszel egy kis kukkert (ha túl messze vagy) és azon keresztü szemléled az előadást, akkor olyan, mintha legelöl ülnél. Szerintem azok is odafuthatnak, akik az aréna másik felén ülnek. Miért ne? Kicsit tovább tart neki odaérni, dehát istenem, ennyit megtehetünk Tiniékért, és azérr, hogy 1 m-rel előttünk legyen. Szóval én a fentire szavazok.
2015. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Lambrista100: gondolom te is mész a koncertre. Te hol ülsz?

És az odafutást mikorra értetted? :)

2015. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En voltam az idei Violetta Liveon Milánóban es nem volt a végén oda futás a színpadhoz. Bár lehet hogy azert mert az utolsó szám a Libre Soy volt es az nem egy olyan ugralos kiabalos zene. Nehány kislány megpróbált odamenni a színpadhoz amikor a VIP jegyeseket elkezdték beterelni a Backstagebe de a biztonsági or nem engedte oda őket(lehet hogy azert mert azt hitte hogy ok is be akarnak surrani:)).
2015. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonon a valaszokat !! Nem a a Violetta Live Milano-ra gondoltam, hanem arra ahol meg Lodo is is ott volt, es koncert film lett belole.

En is ugy gondolom, hogy fennt jobb ulni, en is fennt ulok !!

Ti hol ultok ?

2015. jún. 1. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát mert a koncertfilmbe a közönség odafutott a színpadhoz. 

Egyébként 226-os szektor. Ti?

Amúgy nincsen valami ötletetek, hogyan ,,csípjem el" Tiniéket valahogy? Esetleg titkos besurranás a Backsatge-be? Ötleteket és tapasztalatok is leírhattok!

*elnézést az előző kommentemben való íráshibákért, de siettem*

2015. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mas módot keress ne a besurranást mert tuti hogy tele lesz az egész biztonsági őrrel!:D a hotelbe előbb utobb ra fog jonni valaki es nem hiszem magában tarja. Szerintem tudni fogjuk hogy jol szállnak meg. Meg például ha valami közösségi oldalra feltoltenek kepet amit a hitel ablakából csináltak (mert olyat elég gyakran szoktak) akkor simán ra lehet jonni hogy hol vannak!
2015. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszu! És szerintetek hagyhatok nekik ott egy levelet? A backstage ajtó előtt vagy a színpadra feltéve jobb? Melyikért nem fognak ,,megszidni" a biztonságiak?
2015. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én akarok velük találkozni,csak nem biztos hogy lesz rá esély:c

hányadik koncertre jöttök? :)

én a negyedikre,és sajnos elég hátul ülök :c

legolcsóbb jegy:c

2015. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lambrista szerintem az tok jo ötlet. Menj oda dobd fel a színpadra a levelet es utana menj vissza a helyedre. Azt senki nem fogja megakadályozni. Csak akkor nem jo ha a lelátón ülsz mert akkor masik bejáraton mész be es onnan nem lehet lemenni az alsó részre.

De szerint full jo ötlet próbáld meg!!!

2015. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En a 002es szektorban ulok.
2015. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!