Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg a tanárom...

Hogyan kérdezzem meg a tanáromat hogy segítsen? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy tanárom akivel elmondhatom hogy jó kapcsolatban vagyok. Sokat segített az évek alatt.

Már nagyon régóta szeretnék quadozni,és hallottam hogy nem rég vett egyet. Nem igazán lenne lehetőségem ezt kipróbálni,meg merjem kérdezni hogy mondjuk nyáron kipróbálhatnám-e?

Ha igen hogy kérdezzem meg..?Ez azért mégsem túl iskolai dolog.


2015. máj. 31. 18:59
 1/3 Mr.Cs ***** válasza:

Szia, hát mindenesetre bátorság.

Szerintem manapság nem nagyon idegen dolog, ha Tanár-Diák kapcsolat jó. Nem kell itt mocskos dolgokra gondolni egyből. :D

Én is jó viszonyt ápolok férfi, illetve nő tanáraimmal.

Amit te szeretnél, teljesen korrekt egy dolog vagy, hogy is mondjam.

Nincs semmi tiszteletlenség, vagy esetleg nem oda való téma.

Próbáld meg a tanárt épp szabadidejében elérni, vagyis ne 2 osztályterem között futva, amikor menne valahova.

Csak felhozod neki, hogy:"Tanárnő/úr (Gondolom férfi, ha Quadozik :D) ha jól tudom Önnek van egy Quadja.

Mennyire lenne furcsa kérés, ha egyszer a nyár folyamán, annak tekintetében, hogy sajnos nekem nincs lehetőségem kipróbálni egy ilyet, megengedné, hogy egy nagy(Jó nagy)helyiségben kipróbáljam?



Na jó, ez szerintem elég hosszú lenne csak úgy elmondanod bemagolás nélkül. :D

Remélem valamilyen szinten segítettem.

De lehet ódzkodni fog az ötlettől, ha esetleg nincs jogosítványod rá, vagy ilyesmi. :D

Üdv, 18/F

2015. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így nagyon jó!! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :))
2015. jún. 4. 13:25
 3/3 Mr.Cs ***** válasza:

Igazán nincs mit. :D

Remélem sikerül Kipróbálnod! :D

2015. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!